Pozor výprodej jedinečných tapet je tu!

Hledáte způsob, jak oživit interiér vašeho domova? Ideální volbou jsou tapety, které vám umožní vytvořit originální a příjemné bydlení.

Pokud uvažujete o jejich koupi, už neváhejte a začněte jednat. Společnost IMPOL TRADE s.r.o. totiž zahájila výprodej a zboží rychle ubývá. Roli tapety, se kterou vytapetujete 5 m2 stěny pořídíte okolo 100,-Kč! Při nákupu nad 1500,- Kč je navíc poštovné zdarma.

Tapety všech druhů za pár kaček

Díky výprodeji u IMPOL TRADE. s.r.o. máte jedinečnou šanci získat vaše tapety opravdu levně. U vybraných produktů dosahují slevy až neuvěřitelných 70%. Nakujte rychle, protože tato nabídka se vztahuje jen na omezené množství tapet. Při úplném vyprodání zásob je preferována ta objednávka, která přišla jako první.

 

Na jaké tapety se výprodej vztahuje?

V akčním výprodeji můžete získat oblíbené vinylové a vliesové tapety s různými motivy. K výběru jsou jednobarevné ale i tapety s různými vzory. Sleva se vztahuje i na retro tapety. Vaši tapetu můžete získat již za neuvěřitelných 199Kč, proto neváhejte a navštivte internetový obchod www.tapety-folie.cz, čas běží!

 

www.tapety-folie.cz