8454

Přelivy SANOTINT REFLEX – jemnost pro vaše vlasy!

Pokud chcete změnit barvu vlasů, ale nejste si úplně jistá tím, jakou barvu zvolit, jsou pro vás přelivy ideálním řešením. Můžete s nimi snadno experimentovat a až později se rozhodnout třeba pro trvalejší barvu. Vsaďte ale na kvalitu…kde ji najdete?

 

 

Jemnost a perfektní výsledek zaručen

Přeliv (stejně jako barva) znamená pro vlasy zatížení, proto je potřeba, aby byl maximálně šetrný a nezpůsobil vám žádné obtíže. Vsaďte proto na jistotu a vyzkoušejte přelivy značkového výrobce SANOTINT. Řada přelivů na vlasy SANOTINT REFLEX totiž obsahuje výtažky z blahodárného zlatého prosa a je vyrobena na rostlinné bázi. Především díky  speciálnímu složení jsou přelivy SANOTINT REFLEX maximálně jemné k vašim vlasům a nemusíte se rozhodně obávat žádného poškození. Mimo zlatého prosa obsahují přelivy i výtažky z heřmánku a olivovníku. Ty se navzájem doplňují a dodají vašim vlasům živé a zářivé odlesky.

 

8454     8458

 

Změna je IN!

Šetrné přelivy na vlasy SANOTINT REFLEX jsou k dostání v několika atraktivních odstínech. Vybírat můžete z barev: černá, tmavý, světlý nebo měděný kaštan, mahagonová, švestková. Záleží pouze na vás a vaší fantazii.

Šetrné složení i praktické balení

Přelivy SANOTINT REFLEX neobsahují čpavek ani jiné oxidační látky, takže je zde velmi snížené riziko alergických reakcí. Můžete je používat i pro barvení odrostů mezi barveními barvou. Potěší vás také uzavíratelné balení. Svůj přeliv nemusíte vypotřebovat celý najednou, ale užívat si ho podle potřeby. Přeliv se po 5-6 umytích vymývá.

 

Více informací a kompletní nabídku přelivů a další vlasové kosmetiky najdete na www.bellitia.cz.