mobil_K

Připravte se na letní teploty včas

Jaro je tady a s ním se nezadržitelně blíží doba, kdy nás opět překvapí vysoké letní teploty. Velké teplo je nepříjemné a podepisuje se nejen na našem pracovním výkonu, ale i na celkovém pocitu pohodlí, naší únavě a vnitřní energii. Pokud si vzpomínáte na nepříjemné dusno loňského léta a přemýšlíte, jak ve vašich domácnostech, pracovnách anebo kancelářích zajistit příjemnou teplotu, vsaďte na mobilní klimatizaci.

 

 

 

Bez nutnosti odborné montáže získáte výkonného pomocníka v boji se vzrůstajícími teplotami. Zapomeňte jednou provždy na propocená záda a únavu z vedra. S mobilní klimatizací již nikdy nebudete omezováni venkovní teplotou.

Mobilní klimatizace – ideální řešení

Mobilní klimatizace se pomalu ale jistě stává nezbytnou součástí všech moderních kanceláří a bytů. Tisíce z nás již poznali její výhody a zvykli si na komfort, který přinášejí. Jejich nespornou výhodou je jejich mobilita a tím pádem i snadná přenositelnost do kterékoli místnosti, dle potřeby. Při výběru vhodného typu mobilní klimatizace se vždy obraťte na odbornou firmu, která vám poradí optimální řešení pro Vaše prostory a pomůže vybrat ideální zařízení podle vašich požadavků a možností. Takovou firmou je bezpochyby společnost Klima Rapid s.r.o., která je specialistou v oboru a nabízí značkové mobilní klimatizační jednotky Midea, které jsou vybaveny japonskými kompresory Toshiba.

          

mobil_K

Jednoduché a praktické

Mobilní klimatizace jsou nejjednodušší klimatizační jednotky, které v sobě spojují výhody klasické vestavěné klimatizace a snadnou přenositelnost. A to vše bez nutnosti odborné montáže. Klima Rapid nabízí mobilní klimatizace v několika výkonových řadách, tak aby dokázali spolehlivě a zodpovědně uspokojit rozdílné požadavky a potřeby svých zákazníků. Všechny modely se vyznačují především velmi tichým chodem, možností programování a hlavně již několikrát zmiňovanou mobilitou. Některé modely dokonce umožňují nejen chladit, ale také daný prostor dle potřeby vytápět. Spolu s nevelkými rozměry získáte v mobilní klimatizaci skutečného přítele, který Vám citelně usnadní a zpříjemní Váš život v horkých letních měsících i chladných ránech.

 

Pro více informací navštivte internetové stránky klimarapid.cz.