Přirozeně krásná ňadra – Beauty Bust Balance

Každá žena chce být krásná a k tomu patří i neodmyslitelný symbol ženskosti – přitažlivý dekolt. O svůj vzhled a zdraví ženy odedávna pečují pomocí bylinek.

V současné době většinou nemají po ruce moudrou babku kořenářku, ale mohou se s důvěrou obrátit na ryze přírodní přípravek Beauty Bust Balance. Obsahuje totiž vyváženou směs rostlinných a bylinných výtažků, které se tradičně využívají pro vyrovnání hormonálních výkyvů, podporují zdravou rovnováhu organismu a také růst prsou. „Tento přípravek lze rovněž doporučit jako doplěk stravy v případě nepravidelné, příliš silné či bolestivé menstruace, klimakterických obtíží, ale také při nespavosti, nervozitě a dalších příznacích hormonální nerovnováhy,“ vysvětluje PharmDr. Tomáš Arndt.

Tajemství přípravku Beauty Bust Balance se skrývá v obsahu přírodních látek, které dovedou působením na žlázy s vnitřní sekrecí vyrovnávat hladinu ženských hormonů v těle. Díky tomu, že je přípravek zcela přírodní, nehrozí žádné nepříjemné vedlejší účinky. Pravidelné užívání naopak vede k budování celkově zdravého organismu, snižování nadváhy a k přirozenému zpevňování a tvarování ňader.

Preparát je vhodný také pro vyrovnání hormonálních změn způsobených těhotenstvím a mladé matky mohou využít jeho účinky k rychlému znovunabytí hormonální rovnováhy po porodu i zpevnění poprsí po ukončení kojení.

 

V období menopauzy ženy často trpí návaly horkosti, nervozitou, podrážděností a střídáním nálad. Snížení hladiny estrogenu způsobuje vyplavování vápníku z těla, což vede k řídnutí kostí, osteoporóze, zvyšuje riziko rakoviny a má negativní vliv na hladinu cholesterolu s následným zvyšujícím se rizikem cévních onemocnění. „Tyto ženské problémy mají společný základ: pokles hladiny estrogenu z důvodu útlumu činnosti vaječníků. Přípravek Beauty Bust Balance pomáhá v období menopauzy vyrovnávat svým působením hormonální nerovnováhu a eliminuje tak i další s tím spojené problémy,“ vysvětluje pozitivní účinky PharmDr. Tomáš Arndt. Pokud je Beauty Bust Balance užíván již v průběhu puberty, pomáhá díky svým příznivým účinkům na hormonální rovnováhu zajistit zdravý a přirozený vývoj dospívající dívky. Je tedy skvělou volbou pro ženy jakéhokoli věku.

 

Přípravek Beauty Bust Balance je k dostání na www.prozdravi.cz a v lékárnách v balení po 120 kapslích za 699 Kč nebo po 240 kapslích za 1099 Kč.

 

 


O společnosti

Společnost VIVANTIS a.s. je předním internetovým prodejcem v České republice. Zaměřuje se na prodej kosmetiky, parfémů, šperků, hodinek a produktů pro zdraví a provozuje největší internetové obchody v těchto oborech s názvy Parfemy.cz, Hodinky.cz, Krasa.cz, Sperky.cz, Prozdravi.cz a Nakupnicentrum.cz.

Zákazníkům internetových obchodů společnosti VIVANTIS a. s. již bylo odesláno více než 1 257 000 zásilek, měsíčně její servery zaznamenají v průměru více než milion návštěv. V široké nabídce najdou zákazníci celkově přes 50 000 výrobků od 680 značek, mezi nimi například 3 200 parfémů, 8 400 typů hodinek, 6 200 druhů kosmetických výrobků, 7 500 šperků či 1 200 produktů pro zdraví.

Společnost VIVANTIS a. s. je členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Její internetové obchody získaly certifikaci APEK Certifikovaný obchod 1. a 2. stupně, což zákazníkům zaručuje jistotu bezpečného a bezproblémového nakupování. Internetové obchody společnosti VIVANTIS jsou držiteli značky SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek (SAOP), což je zárukou jistoty, že obchodní podmínky nejsou v rozporu se zákonem. Dle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 96 % z 67 tisíc zákazníků doporučilo internetové obchody VIVANTIS svým známým.