Problémy s plodností

Bohužel se v dnešní době setkáváme stále častěji s problémy plodnosti a to jak u žen tak u mužů.

Vliv na plodnost může mít spousta faktorů, ať už se jedná o nezdravý životní styl, alkohol, cigarety, špatné stravování či spousta dalších činností, které se vážou k našemu způsobu života. Podle různých výzkumů má až 15 % párů problémy s početím dítěte. Pokud se o dítě pokoušíte déle jak rok, a stále bez výsledně, už je potřeba se zamyslet nad chybou, která Vám v početí brání.

V prvopočátku je dobré zjistit, na čí straně v páru je vlastně problém, aby se s tím pak dalo dále pracovat. Toto nejlépe dokáží odhalit testy mužské a ženské plodnosti. Použití testu plodnosti je velmi jednoduché. U žen test plodnosti FertilCheck zjišťuje přítomnost FSH hormonu v moči, který je ukazatelem plodnosti. U mužů se zkoumá aktivita spermatu a je pro ně  vhodný test plodnosti FertilCount.

Pokud jednomu z páru vyjde test negativně, ještě není vše prohráno. Plodnost lze zvýšit například užíváním vitamínů, pro pány například FertilMan, který byl speciálně formulován pro muže, kteří si přejí mít děti. Obsahuje různé látky a sloučeniny, které podporují tvorbu mužských spermií. Vitamíny se dají kombinovat i s různými čaji, a tím je jejich účinnost ještě více podpořena.  Mezi ženami jsou velmi oblíbené vitamíny FertilCare, které svým složením podporují činnost ženských orgánů potřebných pro početí dítěte.

Dalším produktem, který rozhodně dopomůže páru k početí dítěte je lubrikační gel pro podporu otěhotnění Conceive Plus, který lze zakoupit jak v tubě tak i ve  formě  praktických aplikátorů.

Nabídka produktů na podporu otěhotnění je opravdu velmi veliká a rozhodně se vyplatí vyzkoušet možnost zvýšení šance na početí dítěte. Na prodej výrobků a rady kolem těhotenství se specializuje webová stránka otehotnet.cz. Zde naleznete i užitečné informace a rady, jak si poradit v případě, že vytoužené miminko pořád nepřichází.

 

www.otehotnet.cz