0019

Profesionální řešení pro bowling

Nabízí specialista na výstavbu bowlingových drah společnost BOWLCZECH LIMITED. Spolesnočst nabízí optimáln řešní pro každého, kdo chce začít s provozování bowlingu ale i pro ty, kteří potřebují doplňkový zboží, opravy a mnohem více.

 

 

Výstavba bowlingových drah

Společnost BOWLCZECH LIMITED se v první řadě specializuje na výstavbu kompletních a vysoce moderních bowlingových drah. Nabízí tak nejlepší řešení pro ty, kteří chtěji zatravnit svou provozovnu a přilákat více zákazníků. BOWLCZECH LIMITED dodává a realizuje kompletní sestavy bowlingových drah s provázkovými stavěči švýcarské technologie SCHMID. Tento výrobce má více než třicetiletou tradici v oboru bowlingu!

 

 

Různé typy a možnosti řešení

K bowlingovým drahám dodává společnost BOWLCZECH LIMITED veškeré doplňky a příslušenství. Jsou to například různé druhy scoring systémů (zobrazování výsledků). V nabídce jsou centra řízaná počítačem nebo timerem. Ovládání je vždy v češtině.

 

Pro maximální zážitek z hraní bowlingu nabízí BOWLCZECH LIMITED dráhy v provedení GLOW-IN-THE-DARK (UV efekt) – při nasvícení UV světly dráhy září. Možné je i vybrat si způsob vracení koulí. Bowlingové koule je možné vracet pod povrchem drah (typický pro bowling) nebo nad povrchem drah. Možné je využít i tzv. „Bumperů“ – zábran do žlabů, které ocení zejména děti (každým hodem shodí nějaké kuželky).

 

Grafické provedení

Zážitky z hraní bowlingu jistě umocňuje i prostředí, ve kterém se hra hraje. BOWLCZECH LIMITED proto nabízí i možnost grafického provedení bočních stěn, případně dalších ploch a vytvoření vizualizace včetně uspořádání interiéru!

       

 

 

Pusťte se do toho. Bowling čeká. Více na www.bowlczech.cz.