Prožijte letní dovolenou v ubytování Moravský

Moravský kras nabízí jedinečnou možnost pro prožití rodinné dovolené, škol v přírodě i pro pořádání různých pracovních školení či konferencí. Moravský kras je proslulý především jeskyněmi s překrásnou jeskynní krápníkovou výzdobou, která každému návštěvníkovi zatají dech. Během levného ubytování Moravský kras tak můžete podniknout výlet do Punkevní jeskyně s propastí Macocha a projet se tak po podzemní říčce Punkvě. Krásnou krápníkovou výzdobu spatříte také v Kateřinské jeskyni a jeskyni Balcarka. Velkou historickou hodnotou se může pochlubit Sloupsko-šošůvské jeskyně, které jsou považovány za významná archeologická naleziště.

Bylo by však velkým omylem vymezit si během pobytu v Moravském krasu pouze čas na návštěvu některé z jeskyně Moravského krasu, neboť tento kraj je obohacen mimo jiné také o Boskovický hrad, během jeho návštěvy si můžete prohlédnout okrouhlou věž s renesančním cimbuřím, hradní muzeum i monumentální torzo hradního paláce. Torzo hradního paláce nabízí pohádkové výhledy do okolí hradu. Technickou perličkou je 26 metrů hluboká studna, poháněná jediným funkčním dřevěným šlapacím kolem v celé České republice.

Ubytování Moravský kras je skvělým výchozím bodem pro tyto typy na výlet i do dalších zákoutí Moravského krasu. Spokojeni budete také s ubytovacími službami. K ubytování si můžete vybrat některý z místních penzionů, hotelů, chalup, rekreačních středisek i ubytování v soukromí. Velkou nabídku nejrůznějších typů ubytování naleznete na internetovém portálu Kamsi.cz. Měsíc květen je ideálním obdobím pro plánování dovolené v tuzemsku, vyberte si proto také Vy prostřednictvím našich internetových stránek ubytovani.kamsi.cz/moravsky-kras, kde letos strávíte Vy Vaši zaslouženou dovolenou!