Prožívejte dobrodružné zážitky bez obav.

Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy si obujete pořádné boty, oblíknete si nepromokavou bundu, naložíte věci do auta a odjedete co nejdál od míst, které znáte. Při takových výletech nemůžete myslet na to, aby jste se někdě neumazali, nebo aby jste neměli pohorky od bahna – s tím se jednoduše počítá dopředu. Správné dobrodružství se neobejde bez zablácených bot, kol a zkrátka všeho špinavého. Dovézt si ale pak to všechno zpátky domů, není úplně prozíravé. Pro takové výlety je tu parťák na cesty,díky kterému se domů můžete vracet s vybavením stejně čistým, jako když jste odjížděli.

Pro ty, kteří jednoduše jen tak doma neposedí je mobilní čistič Kärcher OC 3 Adventure Box ideálním parťákem pro všechny jejich bláznivé cesty. Jeho integrovaná lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují používání i bez přípojky elektrické energie a vody.

Kärcher OC 3 čistí šetrným, ale efektivním plochým nízkotlakým paprskem vody vhodným pro citlivé povrchy, jako je outdoorové vybavení, tříkolka nebo kočárek pro výlety v přírodě s vašimi nejmenšími. OC 3 je vybaven LED kontrolkou, která signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Čistič obsahuje i široké příslušenství včetně univerzálního kartáče s měkkými štětinami, který lze umístit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. Sací hadice dokonce dovoluje využívání vody i z alternativních vodních zdrojů, jako jsou například kanystry či barely.

Chcete se podívat, jak mobilní čistič funguje? Prohlédněte si video.

A nemusíte být ani sportovní nadšenec, aby jste výhody tohoto přístroje ocenili. Na své si s takovým pomocníkem na cestách přijdou i maminky s dětmi. Každá určitě ví, jak může být dětský kočárek po takovém pořádném rodinném výletě zašpiněný. Pokud tedy nechcete auto po každém výletě celé vysát a umýt, jednoduše věci před naskládáním do auta opláchnete.

Další šikovné tipy najdete na www.karcher.cz nebo na www.svetcisteni.cz .