Romantická dovolená v Krkonoších se vším všudy!

Nechte se nalákat na na příjemné spaní za pecí, nádherné výhledy do korun stromů a půvab tradiční podhorské lidové architektury. A kde? V podkrkonošských roubenkách Martina Roubala, které vám nabídnou luxusní ubytování v srdci našich národních hor se vším všudy!

Přemýšlíte, kde letos s dětmi trávíte podzimní prázdniny nebo se už zabýváte plány na letní dovolenou? Pak jsou jistě Krkonoše díky své krásné přírodě jedním z vašich nezpochybnitelných favoritů! A vaším cílem se proto může stát třeba krásná chalupa Ledárna v blízkosti městečka Černý Důl, lákajícího na sjezdovky, horské tůry, starodávnou architekturu nebo naučné stezky v okolí. Vyzkoušeje příchuť tradic, které své obyvatele nijak neomezují v běžném životě – věříme, že budete příjemně překvapeni!

 

Nevšední ubytování s nádechem luxusu

Co všechno by měla mít vaše ideální dovolená? Dostatek pohodlí? Vířivku? Blízkost k atraktivním turistickým cílům? Wellness zázemí? Nevšední půvab? Pak máme pro vás ideální tip. Tohle všechno totiž najdete v chalupách Roubal a ještě mnohem víc! Díky tomu si můžete užít svou vysněnou dovoleno uskutečně se vším všudy a doopravdy na maximum.

Své dveře z masivního dřeva vám otevírá třeba chalupa Ledárna vyvedená v příjemném modernizujícím stylu, který okouzlí všechny milovníky historické krásy zasnoubené s moderními technologiemi.

Její půvabný štít se shlíží v horském jezírku jako v zrcadle a ze starého náspí se vám otevřou jedinečné výhledy do okolní krajiny. Kulisy moderního luxusu pak poskytne komfortní sauna a jacuzzi vířivka, společně s TV, barem a plně vybavenou kuchyní. Můžete se vyspat za pecí nebo zatopit v krbové vložce a zažít tak jedinečnou romantiku dávných dob, která potěší všechny vaše smysly a zaručí vám zážitky, na které nezapomenete. Ubytujte se v originálních pokojích a vezměte s sebou svou rodinu nebo přátele a uvidíte, že i oni budou nadšení. Vždyť ta nejlepší dovolená je ta sdílená!