Romantická dovolená v srdci Krkonoš v luxusním provedení

Hledáte tip na letní nebo zimní dovolenou? Chcete si užít romantiku, luxus a pohodu? Není nic lepšího než vyrazit do roubenky! Zamilujte si pobyt v chalupě Roubalka nebo v roubence Šípková. Nebudete chtít už jinam.

 

 

 

V čem jsou tyto chalupy jiné?

Obě chalupy Vás přenesou do časů našich prababiček a nechají Vás zapomenou na starosti dnešní uspěchané doby. Interiér totiž tvoří krásné historické kusy nábytku. Nemusíte se ale bát. V obou chatách se pojí moderní doba s historií. Chaty jsou vybavené například koupelnou s jacuzzi vířivkou, která dodá tu pravou atmosféru romantickým večerům ve dvou.

Spojení s okolním světem Vám zajistí WIFI internet v celém objektu a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i gril a venkovní bazén.

Ideální lokalita pro zimní i letní sporty

Obě chaty se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit v České republice. Chata Roubalka stojí v malebném údolí na svazích Krkonoš blízko lyžařských center jako jsou Černý Důl, Pec pod Sněžkou a Janské Lázně. Obklopuje ji krásná krkonošská příroda, která přímo vybízí k  romantickým procházkám. Roubena Šípková nabízí luxusní ubytování v obci Černý důl.

Dovolená pro rodinu, partu i firemní akce

Díky své velikosti, poloze a vybavení jsou obě chalupy ideální jak pro rodinnou dovolenou i dovolenou s přáteli. Přímo stvořené jsou i pro firemní akce.

 

Pokud si chcete svou dovolenou prožít v luxusu, klidu a pohodlí, chalupy Roubalka a Šípková jsou pro vás tou nejlepší volbou. Tak už neváhejte. Více informací a rezervaci naleznete na www.chaluparoubalka.cz .