S inspiračními kartami může být váš život lepší!

Každý z nás občas propadne pocitu, že nic nemá smysl. Život proto jen prožíváme, ale nežijeme. Změnit to mohou právě inspirační karty, které pomáhají hledat smysl života a lidského bytí vůbec. Jak vypadají a proč byste o nich měli uvažovat i vy?

 

 

 

 

Smysl pro každý den

Inspirační karty jsou karty se speciálními obrázky. Slouží k tomu, aby si každý člověk uvědomil smysl, sílu a podstatu života. Jejich cílem je, aby byl člověk inspirován k lepšímu životu, který bude dávat smysl. S inspiračními kartami můžete poznat také sebe sami a objevit nové dimenze lidského bytí.

Mají různé podoby

Inspirační karty mají mnoho podob. Mezi nejkrásnější patří inspirační karty Požádej a je ti Dáno od Esther a Jerryho Hicksových. Tyto karty zachycují to nejdůležitější z jejich úspěšné knihy Požádej a je ti dáno. Kniha a karty přinášejí učení nefyzické entity známé jako Abraham. Díky svým hlubokým myšlenkám změnila kniha i karty život již mnoha lidem. Díky těmto inspiračním kartám můžete objevit vaši ztracenou osobní sílu. Stačí si každý den ráno vytáhnout jednu kartu.


 

 

Velice zajímavé jsou i karty Cesta – 44 karet pro meditaci a rozjímání. Tyto karty mají za cíl probudit v člověku nekonečnou moudrost a dovést ho do náruče Milosti. Karty jsou zajímavé tím, že obsahují i slova, která jsou určena k hlubokému rozjímání a tak podporují prožitek vlastního osvíceného vědomí. Jejich autorkou je Brandon Bays. Za zmínku stojí také karty Pátá dohoda. Jedná se o 48 karet s nádhernými ilustracemi a jejich autorem je Don Miguela Ruiz. Tyto inspirační karty pomáhají hledat správnou cestu životem…

Můžete jen získat

Inspirační karty vám pomohou najít klid a vnitřní pohodu. Jsou určené pro všechny, kdo chtějí dát svému životu smysl a najít sami sebe. Nosit je můžete neustále při sobě, takže se můžete inspirovat a rozjímat, kdykoliv budete jen chtít.

Jejich nabídku najdete na www.knihydobra.cz