vt1836

Sáčkové vysavače Vitek jsou skvělým pomocníkem v domácnostech

Máte v domácnosti starý vysavač, který má svá nejlepší léta už dávno za sebou? Chcete si pořídit sáčkový vysavač s velkým sacím výkonem, skvělým designem a nízkou cenou? Jestli ano, tak se pozorně podívejte na nabídku sáčkových vysavačů Vitek. Tato značka vás potěší nejen na první pohled.

 

 

 

Při porovnání dojdete k jasnému výsledku

Při nákupu vysavače musíte vzít v potaz 3 základní parametry. Prvním je sací výkon, druhým je cena a třetím je designový vjem. Sáčkové vysavače Vitek vykazují při porovnání těchto třech parametrů opravdu výjimečné výsledky. Už na první pohled vás potěší svým moderním designem. Při detailním zkoumání parametrů zjistíte, že sací výkony jsou také velmi vysoké. Podle druhu vysavače se pohybují v rozmezí od 300kW až po 450kW. A cena vás také překvapí. Samozřejmě mile. Navzdory nepochybným kvalitám jsou vysavače Vitek nabízeny za velmi nízké ceny.

 vt1836

Sáčkový i bezsáčkový vysavač se spojily v jeden

Jestli váháte mezi nákupem sáčkového nebo bezsáčkového vysavače, nyní už nemusíte. Společnost Vitek totiž spojila sáčkový a bezsáčkový vysavač. Vy si můžete sami vybrat, zda budete vysávat se sáčky nebo bez nich. Vysavač Vitek Blizard totiž obsahuje i bezsáčkový modul, který stačí při naplnění pouze vysypat a použít znovu. Příkon tohoto vysavače je 2 000W a sací výkon je 450W. Objem prachového zásobníku v bezsáčkovém modulu je 1,1litru. Vysavač je také vybaven patentovaným Cyclonic systémem, který zajišťuje vysokou účinnost při vysávání.

 

Kompletní nabídku vysavačů Vitek naleznete na

www.spotrebice-vitek.cz.