45837081 - luxury interior living room

Servis nad rámec pracovních povinností. Čištění koberců Praha 2

Měla jsem před důležitou pracovní schůzkou. V noci jsem špatně spala a ráno byla roztěkaná. Když jsem krájela ovoce, zajela jsem si nožem až do dlaně. Ruka mi začala velice silně krvácet. Přestala jsem vnímat své okolí a soustředila se jenom na ránu a jak zastavit krvácení. Začala jsem zmateně hledat náplast v lékárničce v obývacím pokoji. Nakonec jsem ji našla, ale musela jsem použít ještě obvaz. Manžel, který konečně vstal z postele, mě okamžitě odvezl na chirurgii, kde mi ránu zašili. Z prášků proti bolesti jsem byla mimo, pracovní schůzku jsem zrušila a vrátila se domů.

Teprve tehdy jsem si všimla spoušti, kterou jsem po sobě nechala. Koberec v obýváku byl ušpiněný krví. Bylo nutné ho co nejrychleji vyčistit, ale s obvázanou rukou to nešlo. Volala jsem jedné úklidové firmě za druhou a snažila se je přesvědčit, aby k nám přijeli ještě ten den. Pro všechny to bylo moc narychlo, až se mi zadařilo u A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců a sedaček Praha 2. Po spoustě odmítnutí mě slova: „Ano, samozřejmě, nějak to zařídíme“ vyvedla z míry. Její pracovníci přijeli velice rychle. Byli moc příjemní. Když uviděli mou ruku, tak se mě ptali, jestli mi můžou s něčím pomoct. Udělali mi čaj, nabízela jsem i jim, ale nechtěli. Usadili mě do křesla a pustili se do práce.

Ujišťovali mě, že se o koberec nemusím bát, používají velice kvalitní značkovou chemii, která si poradí s jakoukoli skvrnou. Pomocí mechanického procesu kartáčování se odstraní i ty nejmenší částečky usazené špíny a koberec bude zase jako nový, navíc vydezinfikovaný a zbavený možných alergenů a bakterií. A opravdu to tak bylo. Po krvi ani památka, jen příjemná vůně a čistý koberec. Loučila jsem se s nimi jako ve snách (možná za to mohly i doznívající prášky) a rozhodla se, že o nich napíšu pochvalný komentář.

Výškové práce Praha 2, mytí střešních oken, zimních zahrad, prosklených zdviží, výtahů

V mytí oken si opravdu nelibuji. Budu klidně drhnout nádobí, koupelnu, ale mytí oken vážně nesnáším. Takže jsem se tomu vyhýbala tak dlouho, až už to byl vážně hnus. Tak jsem si s velkým sebezapřením vzala kýbl s vodou a pustila se do nich. Ale moje snaha teda vůbec nedopadla podle mých představ. Okna byla hrozně ušmudlaná. Řekla jsem si, že to teda ne, že na něco takového se vážně můžu leda tak vykašlat. A potom mě napadlo, že bych si je vlastně mohla nechat umýt od úklidové firmy.

10083649 - porch in suburban home with access to patio

Velice důkladně jsem projela diskuze na všech možných stránkách a přečetla spoustu recenzí, až jsem našla firmu A SERVIS LIPKA, čištění fasád,  práce ve výškách, mytí oken Praha 2, protože ta měla vážně výborné ohlasy. Hned jsem tam zavolala a domluvila se s pracovníky na termínu, ceně a tak podobně. V domluvený den přijeli tři pracovníci a jejich ultra rychlé umytí našich oken mě fakt ohromilo. Já jsem se s nimi patlala snad celé odpoledne a výsledek byl katastrofa. Oni měli za dvě hodiny všechno hotové. A výsledek? Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a umyli mi i parapety. V tak výborný výsledek jsem ani nedoufala, i když jsem přečetla všechny ty recenze.

Jsem s nimi moc spokojená a službu mytí oken Praha určitě využiji i v budoucnu, i když věřím, že po tak kvalitně odvedené práci to bude potřeba až za hodně dlouhou dobu. Navíc potom ještě na okna nanesli impregnaci, po které se na oknech špína tolik neusazuje, takže já mám dokonale vystaráno. A to na hodně dlouho. Takže já jím tímto moc děkuji a přidávám sem svou pozitivní zkušenost.