Šik retro rádio Orava RR-19A

Máte zálibu v retro doplňcích do bytu? Nebo plánujete věnovat originální dar a chcete, aby dodal příjemnou atmosféru interiéru a současně měl i praktické využití?

Pak jistě stojí za zvážení retro rádio. Svým designem vás přenese do doby, kdy technologie nebyla na takové úrovni jako dnes a život plynul klidnějším méně uspěchaným tempem. Proto také předměty tohoto typu často vyvolávají příjemnou nostalgickou náladu a rozpoložení. Na pohled retro kousek, co se týče funkcí a ‚dovedností‘ tohoto přístroje však nepochybujete o vysoké úrovni, která uspokojí i náročné posluchače a uživatele technologických vychytávek dnešní doby.

Poslechněte si vaše oblíbené radiostanice na stylovém retro rádiu Orava RR-19 A. Kombinaci kvalitní dřevěné ozvučnice s vysoce lesklým stříbrným ovládacím panelem doplňuje jako designový akcent stupnice ladění v pronikavé modré barvě, díky čemuž si ho ihned všimnete nejen podle zvuku. Manuální na něm naladíte AM / FM stanice velmi jednoduše otáčením tří dostatečně velkých, dobře uchopitelná otočných knoflíků. Příjem signálu má na starosti teleskopická anténa. Věrnost reálnému zvuku, nejen hlasem, ale i hudbě různých žánrů zajišťují zvýrazněné hluboké tóny. Je vybaveno i linkovým audio vstupem a 3,5 jack propojovacím kabelem pro připojení externího audio zdroje, kterým může být například telefon, tablet či počítač.

Hudba pozitivně ovlivňuje dýchání, srdeční frekvenci, tep a krevní tlak, zmírňuje svalové napětí a zlepšuje koordinaci těla. Poslech hudby také posiluje imunitní systém a zvyšuje hladinu endorfinů. Pořízením tedy nezískáte jen designový prvek do bytu, ale také domácího lékaře.

Prodává Orava za 629 Kč.

www.orava.eu