Síla ze středomoří je konečně dostupná i v České republice!

Přírodní doplňky stravy jsou nejen na českém trhu stále vyhledávanějším artiklem. Stále více lidí si totiž uvědomuje, že právě přírodní výtažky jsou tím nejlepším pro jejich tělo a zdraví. Velkou zajímavostí mezi doplňky stravy je Granulovaný plod Ostropestřce mariánského, který vyniká svou silou…

 

 

 

Ostropestřec mariánský  – objevte i vy jeho sílu!

Ostropestřec mariánský je opravdu zajímavá bylina, která má svůj původ ve Středomoří. V současné době je pěstována i v České republice, takže i my můžeme plně využít její sílu. Ostropestřec mariánský výjimečný, protože obsahuje vysoké množství flavonolignanů, nenasycených tuků a je také přirozeným zdrojem vitamínu E.

Pro správné fungování žlučníku, jater i metabolismu

Především díky obsahu těchto tří látek má bylina Ostropestřec mariánský skutečně blahodárný vliv na posílení funkcí jater a žlučníku. Působí hlavně na regeneraci jaterních buněk a také je chrání před poškozením nebezpečnými toxickými látkami, pomáhá také udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi a podporuje správné fungování metabolismu. Přispívá také k udržování normálního krevního tlaku. V současnosti je Ostropestřec mariánský dostupný pro každého v podobě doplňku stravy. Jedná se o speciální Granulovaný plod Ostropestřce mariánského, který na český trh přináší společnost IREL, spol. s r.o. Tento přípravek je čistě přírodní – neobsahuje alergeny, konzervanty, antioxidanty ani barviva.

 

Konzumovat ho můžete na mnoho způsobů

Granulovaný plod Ostropestřce mariánského mohou užívat všichni, kdo chtějí udělat správnou věc pro své zdraví. Přípravek můžete užívat samostatně nebo ho přimíchávat do jídla a to do studených i tepelně upravovaných.

 

Objevte i vy sílu Ostropestřce mariánského. Více najdete na www.irel.eu