00005341

Široká škála bojlerů a ohřívačů vody pro Váš dům

Potřebujete-li do svého domova nový bojler nebo ohřívač vody a případně potřebujete-li radu, jaký pro Vás bude nejvhodnější, pak přesně pro Vás tu máme řešení! Stačí si jen vybrat.

 

 

 

 

Ohřev vody na mnoho způsobů

Pro ohřev vody je v současné době možné využít služeb mnoha různých typů bojlerů a ohřívačů vody. Na výběr máte od světoznámých výrobců bojlerů se značkou DRAŽICE, TATRAMAT, ARISTON, u ohřívačů na tuhá paliva OPOP, plynových VAILLANT a průtokových ohřívačů JUNKERS a VAILLANT. Ty nejlevnější, které jsou vhodné pro místa s malými nároky na teplou vodu, začínají již na necelých 3 tisících korun. Vy si tak můžete pořídit zásobník teplé vody za dostupnou cenu pro každého.

 

00005341                   2_nuos          Ariston_SI

 

Jak správně vybírat bojler?

Prvním krokem při výběru je určit, jaký objem bojleru zvolit? Kolik lidí jej bude v blízké době využívat? Zvolit kombinovaný nebo elektrický? Jaký typ bojleru bude pro Vaši domácnost nejlepší? Na to vše vám odpoví podrobný návod Jak správně vybrat bojler. Pomocí několika otázek budete i Vy schopni určit, který z bojlerů pro Vás bude nejvhodnější. Případně na Vás čeká zákaznická podpora, která Vám ochotně poradí.

 

Pro více informací navštivte www.topeni-koupelny.cz.