Skvělá technologie = nano impregnace!

V naší restauraci máme prosklenou terasu a mytí skleněných ploch, které jsou částečně i na stropě, byla vždy složitá práce. Již třetím rokem se nám o mytí terasy stará firma  A SERVIS LIPKA, která zajišťuje veškeré mytí oken. Její zaměstnanci jsou velmi příjemní lidé a jsou to odborníci na svém místě.

Prosklenou terasu umývají z vysokozdvižné plošiny, vždy ji perfektně vyčistí a skleněné plochy se lesknou čistotou. V předminulém roce jsme nechali na skla verandy aplikovat hydrofobní impregnaci a od té doby se nám nešpiní. Stačí jen opláchnout proudem vody a skla jsou zase čistá. Tuto impregnaci nám aplikovali odborní profesionálové firmy A SERVISU.

Po důkladném vyčištění a vyleštění oken nanesli hydrofobní impregnaci GlassProtect.  Tato nanovrstva se vyznačuje spolehlivou samočistící schopností a účinnou ochranou proti vnějším přírodním negativním vlivům.  Byla to sice z prvopočátku větší investice, ale ušetřila nám práci a čas s její údržbou na 4-6 let. Kromě mytí prosklené terasy nám provádí i strojové čištění koberců a i tam prokazují své šikovné schopnosti. Koberce máme udržované a nikdo by nepoznal, že už jsou tolik let používané. Službu mytí oken od firmy A SERVIS mohu všem doporučit.

Už se nemusím nutit do umývání oken

Jewelry shop window display

Přiznejme si, kdo z nás má rád mytí oken a jejich následné leštění. Když umyjete okna, zdají se být krásně čistá, bez šmouh, ale druhý den zasvítí sluníčko a hned vyniknou tahy a kruhy od leštění, to dokáže vážně naštvat. Příště raději oslovte profesionály, kteří Vám odborně a rychle umyjí okna, rámy i parapety. Neopomenou ani žaluzie, ze který se prach dostává opravdu špatně a čištění vyžaduje notnou dávku trpělivosti.

Z dlouhé řady úklidových firem, které nabízejí mytí a leštění oken mohu doporučit společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Od této firmy si necháváme pravidelně umývat výlohy v našem obchodě a jsme s jejich službami a servisem nadmíru spokojeni. Výlohy jsou krásně čisté, lesklé a bez šmouh. Máme stálého myče, který chodí pravidelně dle smluveného cyklu mytí, nemusíme se tedy o nic starat a výlohy jsou stále krásné.

Rozhodla jsem se využít služeb firmy A SERVIS i soukromě a objednala jsem si mytí oken u nás doma. Přestože přijel jiný pracovník, než kterého znám z obchodu, umyl okna stejně kvalitně. Důkladně umyl i rámy, parapety a interiérové žaluzie během poměrně krátké doby. Je vidět, že zaměstnanci úklidové firmy ví, jak na to. Mně by mytí oken v celém bytě trvalo mnohem déle a navíc by nebyla tak krásně lesklá. Teď už vím, že není třeba dělat domácí práce, které zrovna nemilujete. Mnohem lepší je oslovit odborníky a užít si volný čas s rodinou nebo přáteli.