Snadné vaření i na cestách

Jak co nejvíce zjednodušit a urychlit proces vaření? Nad tím už se zamyslela jistě nejedna hospodyňka. Na jedné straně stojí touha či potřeba připravit svým nejbližším na stůl jen to nejlepší, a aby byl jídelníček co nejpestřejší, na druhé straně touha mít taky čas pro sebe a své koníčky i chvíle relaxace.

Neocenitelným pomocníkem na vaření je multifunkční hrnec Orava MH-02. Dokáže toho tolik, co mamka s babičkou dohromady. Jídlo připravuje na mnoho různých způsobů: vaří, připraví jídlo v páře, ohřívá, smaží, griluje, praží i frituje. Je na vás, zda do vnitřní 5-litrové nádoby, která se dá vytáhnout a díky nepřilnavému povrchu i snadno čistit, nalijete vodu a uvaříte v ní třeba těstoviny, nebo nalijete olej a pustíte se do smažení.

Tento „všeználek“ na vaření je snadno přenosný kamkoli, kde je potřeba připravit jakýkoliv pokrm a kde je k dispozici elektrická zástrčka – stačí ho do ní zapojit. Je tedy ideálním společníkem i pro letní cestování. Při příkonu 1 500 W můžete ukuchtit i několik chodů, aniž by to zruinovalo váš rozpočet.

Oceníte ho nejen na chatě či v kempu, ale i doma, když je již celý sporák obsazený hrnci, nebo se vám ho ani nevyplatí zapínat. Má praktický čtvercový půdorys a s rozměry 26 x 33 cm ani nezabere příliš místa. Orava ho prodává spolu s košem na fritování, 2 mřížkami na vaření v páře, naběračkou s otvory, 6 vidličkami na fondu a pomůckou na krájení měsíčků cibule. Samozřejmostí je také skleněná poklice a tipy na vaření v manuálu.
Multihrnec Orava MH-02 může být váš za 1 999 Kč.
www.orava.eu