Splintovací pistoli ocení každá domácnost! Proč?

Splintování je zajímavá technika, která dobře poslouží při menších opravách oděvů, dá se využít i při výrobě různých dekorací, k přichycení ozdob na látky nebo i při drobných řemeslnických pracích v domácnosti. K čemu může splintovací pistole dobře posloužit i vám?

 

 

 

 

Už se nebudete muset trápit s jehlou

Splintování je technika, která se provádí pomocí speciální splintovací pistolky. Pomocí splintů můžete jednoduše opravit například spadlé lemy na látce, můžete na kabelku nebo oděvy lehce připevnit různé ozdoby, vyrobit si můžete i originální domácí dekorace, pánové využijí pistolku ve chvíli, kdy potřebují rychle něco přichytit a využití najde splintovací pistole i při patchworku. Splinty jsou super hlavně v tom, že dokáží nahradit při práci špendlíky, jehlu či lepidlo.

 

Pro občasné použití

Splintovací pistole existují v různých provedeních. Mezi populární modely patří Splintovací pistol CP-2200 Fine X. Patří k jednodušším modelům a je určena pro občasnou práci. Pro ty, kdo již objevili účelnost splintování, je určena mikrosplintovací pistole Microstitch. Ta je velmi lehká a snadno se ovládá. Tato pistole je vybavena nejtenčí jehlou na trhu a díky tomu je práce s ní vždy přesná a nehrozí ani poškození jemnějších tkanin. Výhodná je i pro patchwork, protože výrazně urychluje stehování.

 

Splinty nakoupíte výhodně

Do pistolí musíte nakoupit splinty. Při jejich nákupu si dejte pozor na kvalitu. Koupit si můžete například výhodné balení – Splinty do textilní pistole typu Fine 35mm, které obsahuje 5000ks splintů, takže nebudete mít obavy, že by vám splinty došly. Tyto splinty jsou vhodné i pro aplikaci visaček, reklamních tabulek či jiných produktů na textilní materiály. Cena balení je 110 Kč.

 

Splintovací pistole nabízí šicí centrum