Splňte si sen a kupte si umělý vánoční stromek s výškou kolem 3 m a víc

Především pro malé děti je velký vánoční stromek zážitkem, který v nich může zůstat po celý život. Třeba rodina se třemi dětmi měla možnost využít „pozůstatky“ z kácení lesu, a tak jí v dětském pokoji na Vánoce „přistála“ špice mnohaleté jedle. Tyto děti na to dodnes vzpomínají, a to už jej jim kolem 40 let… Podobného efektu můžete docílit i s obrovským umělým vánočním stromkem.

Udělejte radost sobě, svým dětem nebo pracovníkům ve firmě

Velké vánoční stromky jsou doslova kouzelné. Dají se použít v místnostech s vyššími stropy, také v mezonetových bytech, nebo třeba ve firmách, kde je vysoká vstupní hala, na dílně, ve skaldu… Krásné a kvalitní umělé stromky v menších velikostech, ale i vysoké umělé vánoční stromky, koupíte v zavedeném e-shopu florum.cz. Mnoho je jich skladem.

Pokud se podíváme na umělé vánoční stromky nad 300 cm, najdete zde mnohé modely tradiční, ale také netradiční. Kalikou je např. umělý vánoční stromek SLIM XL, který je k dostání od výšky 270 cm až po výšku 500 cm. Cena začíná na 10 380 Kč. Za výhodnou cenu si právě teď můžete koupit umělý vánoční stromek SILHOUETTE PE, který je k dostání od výšky 210 až po 400 cm. Tady cena začíná na 8 300 Kč. Akce se časem mění, proto je dobré florum.cz sledovat a třeba si počkat na akční cenu stromku, který se vám líbí.

Velmi dobře hodnocený a se slevou 7 % je teď k dostání umělý vánoční stromek OXY, který koupíte ve velikostech 120, 150, 180, 210, 240, 300 a 400 cm. Cena začíná na 4 250 Kč. Je 100 % tvořen 3D jehličím, vypadá jako živý. I proto si od zákazníků vysloužil 5 * z pěti možných.

Umělé vánoční stromky do firem

Do firmy si můžete koupit např. velký umělý vánoční stromek MY TREE s výškou 400, 600 nebo 800 cm. Naprosto úžasný je pak umělý vánoční stromek GIGANT TUNEL s výškou 6,5 m – 15 m. Je sice finančně nákladný, ovšem je dech beroucí.

Všechny umělé vánoční stromky od mini až po maxi velikosti, najdete na florum.cz. Pojďte si vybrat.

1 thought on “Splňte si sen a kupte si umělý vánoční stromek s výškou kolem 3 m a víc

Comments are closed.