Stále máte šanci snížit náklady za vytápění až o třetinu

Zimní sezóna udeřila a společně s ní se do našich domovů snaží dostat i nižší teploty. Právě v tomto období se ukáže, který dům dokáže ustát nápor chladného počasí, aniž by k tomu potřeboval nepřetržitou výpomoc rozžhaveného kotle.

Výdaje spojené s náklady za vytápění tvoří podstatnou část rodinného rozpočtu. Pokud tento rok chcete dosáhnout výrazně lepších výsledků a znatelně si polepšit, tak svou pozornost věnujte skandinávskému systému Magmarelax. Izolace střech minerální vlnou je populární po celém severu a plně dostačujícím řešením i v náročnějších klimatických podmínkách, než panují u nás.

 

Systém Magmarelax, v čem spočívá jeho výhoda?

Izolace stropu jednoznačně patří k nejlepším opatřením před mrazivým počasím. Už z hodin fyziky moc dobře víme, že teplý vzduch stoupá vzhůru. Pokud tedy nemáme dostatečně odizolované stropy, vyprodukované teplo se z větší části vytratí bez jakéhokoliv užitku. Při tom stačí jen několika hodinová operace neinvazivního charakteru a váš dům se okamžitě stane energeticky hospodárným domovem.

Stačí si uvědomit, že plocha stropu patří k největším v domě. Nenaleznete zde žádná okna ani dveře, proto má izolace tak velký účinek a dokáže snížit náklady až o třetinu v závislosti na způsobu zatápění. Systém Magmarelax je navíc finančně nenáročný a představuje asi desetinovou investici v porovnání s klasickou fasádní izolací. Šetříte ještě téhož dne a návratnost je stanovena na cca 5 let.

Využijte aktuální akce a zateplete si strop ještě dnes a získáte posouzení od technika zcela zdarma. Stačí se domluvit na bezplatné lince 800 100 533 nebo pro další informace navštívit internetové stránky společnosti IP Polná na adrese www.mojeizolace.cz.

Proč se rozhodnout pro izolaci stropu Magmarelax

Podívejme se na hlavní přednosti stropní izolace Magmarelax, která dokáže jako jediná účinně zabránit úniku tepla z domu. Roční snížení nákladů se pohybuje okolo 30 % a navíc se v místnostech pod střechou jednou pro vždy zbavíte vysokých teplot. Kromě toho vám minerální vlna poskytne zvýšenou požární bezpečnost.

Foukaná minerální izolace se dopravuje na místo určení hadicemi. Celou realizaci zvládne jediný dělník během tří hodin bez jakéhokoliv nepořádku. Dokonce není třeba prostor půdy vyklízet. Vše ponechte tak, jak máte teď.

 

Izolace vhodná pro každou střechu

Systém Magmarelax je vhodný pro všechny typy střech. Ať už máte strach z přítomnosti atypických dutin nebo těžko průlezné pultové ploché střechy, foukaná minerální izolace se dostane do všech míst a vytvoří celistvou ochranu bez tepelných mostů. IP Polná má s touto technologií více jak 23 let zkušeností, nechte si poradit.