Styl starých mám v interiéru

Neoslovuje vás moderní styl v interiéru? Jste spíše zastáncem klasiky a zařízení vašich babiček? Nebo vlastníte chatu, či chalupu? Pokud jste odpověděli kladně máme pro vás pár typů, které interiér změní na chýše z minulosti. Společnost vladeko.cz vám v tom určitě pomůže. Řešení, které nabízejí se jmenuje řezba v interiéru. Právě ona dodá ten správný nádech minulosti a přenese vás o pár let zpátky. V takovém interiéru se budete skutečně cítit jako u babičky.

Proč řezba v interiéru ?
Odpovědí je hned několik. Šikovné ruce dokážou nábytek změnit a dodat mu přímo neodolatelný vzhled. Ornamenty vyryté na sloupech, barových pultech, komodách a kuchyňských linkách působí excelentně. Od nepaměti je práce rukou vždy tou nejlepší. Zkušený řezbáři se s dřevem doslova laskají. A to je i na finálním produktu vidět. A právě takové řezbáře ve společnosti vladeko.cz určitě najdete. Oni vám pomohou dodat interiéru ten správný nádech.
 

Slaďte vše do posledního puntíku
Při volbě řezby do dřeva, však určitě nezapomeňte sladit celý interiér v jednom stylu. Zvolte dřevěné podlahy, jednoduché dveře a zapomeňte na vše co má moderní nádech. Vzpomeňte si, co mívala v pokojíčku vaše babička. Pokud se jedná o kuchyň, nezapomeňte na bylinky v oknech, dřevěné kořenky, či dřevěné vařečky. Světlo volte se starodávným nádechem a určitě byste měli mít kostkované závěsy v oknech. Teprve pak zavládne skutečně ve vašem domově starosvětský nádech.

 


 

Nejen ve stylu starých mám
Ve společnosti vladeko.cz , však nenabízejí jen toto. Pokud se vám líbí moderní design, určitě si zde vyberete. Výroba kuchyňských linek, vestavěné skříně, či schodiště. A to stále není vše. Kvalitní zahradní nábytek, pergoly a zahradní domky. Prostě všechno, co má správný dům a zahrada mít.
 

Neváhejte a podívejte se na nabídku www.vladeko.cz. Vyberte si kvalitu českých mistrů a pořiďte si domů prvotřídní výrobky. Nechte ve vašem domově dýchat dřevo a přírodu. Teprve pak se změní na skutečný domov.