Tisícovka za kámoše

Kamarádi a přátelé nás provází celým životem a máme velké štěstí, když je máme. Kromě sdílení společného času a zážitků plných smíchu se na ně často obracíme i s žádostí o radu nebo pomoc, stejně jako oni na nás.

Kromě rodinných a pracovních starostí musíme někdy řešit i ty finanční. Nečekané výdaje, potřebná oprava v domě nebo rozbité auto někdy dokážou s rodinným rozpočtem pořádně zamíchat a tak občas každý zapřemýšlí nad možností peníze si půjčit. Z kamarádství si můžete na pár dní půjčit pár stovek, větší částky už ale nedělají dobrotu a je lepší peníze do přátelství nezatahovat. Ale když jste klientem spolehlivé úvěrové společnosti Tommy Stachi, můžete kamarádovi doporučit půjčku, kterou zařídí z pohodlí domova. Celý proces je navíc značně rychlejší než při klasickém postupu v bance. Kromě dobrého pocitu z toho, že máte možnost kamarádovi pomoc s řešením jeho aktuální situace a poradit mu, můžete díky akci Tisícovka za kámoše získat 1000 Kč i vy. Jde to jednoduše, ve své Klientské sekci na webu Tommy Stachi si zkopírujete odkaz, který pošlete svému kamarádovi. Když s ním bude uzavřena nová smlouva, tedy ještě není v databázi společnosti, hned poté, co zaplatí první splátku, jsou peníze vaše.

Vůbec nevadí, pokud máte kamarádů víc, akce platí pro každého kamaráda. Společnost Tommy Stachi je specialista na střednědobé půjčky a vy tak máte vždy jistotu, že se jedná o solidního partnera pro vaše finance. V roce 2018 v souladu se zněním nového zákona o spotřebitelských úvěrech obdržela společnost licenci České národní banky. Na trhu je 15 let a zakládá si především na transparentnosti a individuálním přístupu. Smlouva je tak sepsaná jasně, bez skrytých sankcí a poplatků, už před podpisem smlouvy tak přesně víte, jaké jsou podmínky splácení i všechny potřebné informace. Žádost o půjčku je pak v pracovní dny zpracována do pár minut od jejího obdržení a vás ani vaše kamarády tak nečekají žádné dlouhé průtahy, dokládání výpisů a dokumentů nebo chození na pobočku několikrát za sebou.

Až tak budete příště kromě těch veselých věcí řešit s kamarády i ty smutnější, budete mít možnost jim poradit a pomoci a ještě si přilepšit. To, zda pak peníze z akce Tisícovka za kámoše utratíte třeba na společné grilování už je jen na vás.