1

Trekkingová obuv – jak a kde?

Trekkingová obuv je často vystavována extrémním podmínkám. Proto by trekkingové boty měly být vyrobeny z prvotřídních materiálů. Chcete kvalitní trekkingové boty? Obraťte se na Paličku!

 

 

 

 

Poctivá práce

Špičkové trekkingové boty nabízí na českém trhu společnost Palička s.r.o. Pokud vsadíte na boty od nich, buďte si jisti, že vám vydrží zatraceně dlouho. Palička s.r.o. se totiž již více než 20 let specializuje právě na dodávku špičkových trekkingových bot českého výrobce Prabos s.r.o.

 

1       2

 

Prvotřídní materiál

Trekkingové boty musí odolat i těm nejnáročnějším podmínkám, a proto je nezbytně nutné, aby byly vyrobeny z prvotřídního materiálu. Boty od Paličky toto splňují ve 100%. K jejich výrobě byla použita hovězinová useň „NUBUK“ s hydrofobní úpravou v kombinaci s voděvzdorným textilem. Boty jednoduše nemají šanci promoknout. Samozřejmostí je i špičková podšívka s membránou GORE-TEX VISION! Podešev tvoří Vibram ANANASI – – kvalitní oděruvzdorná podešev s protiskluzovým dezénem.

 

3             4

 

Pohodlí na prvním místě

Trekkingové boty by také měly být maximálně pohodlné, většinou je totiž máte na nahou celý den. I tento fakt byl při výrobě bot zohledněn. Trekkingové boty mají anatomicky tvarovanou vkládací stélku „DRYSOLE“ s výbornou nasákavostí a vysychavostí.

Design

Boty samozřejmě musí i vypadat. V internetovém obchodě Palička s.r.o. proto můžete vybírat trekkingové boty v několika barevných provedeních. Záleží pouze na vašem vkusu.

 

Kompletní nabídku najdete na www.jpalicka.cz .