Tvorba webových stránek na WordPressu je cenově dostupná

Potřebujete udělat zbrusu nový firemní web? Nebo vaše webové stránky už nevypadají zrovna moc moderně a vy víte, že je musíte nechat předělat? Máte rovnou několik cest, kterými se můžete vydat. Ne všechny jsou však zcela správné, a pokud se vydáte tou špatnou, nakonec spláčete nad výdělkem.

Existují dvě extrémní cesty, a to konkrétně:

  1. Řešení na míru od profesionální firmy. V tomto případě budete mít stránky přizpůsobené přímo vašemu oboru zájmů a vašim potřebám. Bohužel se za ně ale nedoplatíte, bavíme se o částkách v řádu desetitisíců, či dokonce statisíců pro velké firmy!
  2. Webové stránky vytvořené vlastními silami. Dnes je dostupných vícero nástrojů, které umožňují vytvořit si web bez znalosti programování. Nemůžete však čekat, že takový web bude nějak pokročilý a umožní vám všechno, co potřebujete.

Jak jste zřejmě vycítili, ani jedno z výše uvedených řešení není ideální. Proto je vhodné vydat se zlatou střední cestou. Tu představuje tvorba webových stránek pomocí systému WordPress.

 

Nechte si vytvořit web na míru na WordPressu

WordPress je ještě pořád poměrně složitý na to, aby si web na něm dokázal postavit laik. My vám však radíme obrátit se na nějakou odbornou firmu, která se zabývá tvorbou webů na systému WordPress. Je to mnohem levnější, než kdyby firma vytvářela váš web od píky, ale zároveň nejste připraveni o možnost přizpůsobení a vytvoření webu přesně na míru vašim požadavkům i představám.

Jelikož s WordPressem firma netvoří web úplně od začátku sama, zabere jí to méně času, což má dvě podstatné výhody. Za prvé nebudete muset tak dlouho čekat, zadruhé zaplatíte přijatelnou finanční sumu. Kromě toho je WordPress široce rozšířený po celém světě, takže i do budoucna budou úpravy webu velmi snadné.

 

Nechte si připravit web i s veškerým online marketingem

Vytvořit web je jedna věc, ovšem druhá je dostat ho do povědomí zákazníků a vyhledávačů. Proto se obraťte na nějakou firmu, která vám zajistí také online marketing, SEO a PPC reklamy. Sice se vždycky můžete obrátit přímo na marketingovou agenturu, ovšem je zbytečné hledat si na každý úkon jinou firmu, když může obě věci zvládnout jedna společnost. Ptáte se která? Například firma AJAS, o níž najdete bližší informace na webu Chcibytvidet.cz. Jestli i vy chcete být na internetu vidět, neváhejte ji kontaktovat.