Ubytování nemusí být jen nudné. Máme pro vás tipy na zážitkové pokoje!

Vánoce jsou za námi a mnozí jsou za to rádi. To, co jsou pro jednoho svátky klidu, pohody a rodinné pospolitosti znamená pro druhého okamžiky stresu, napětí, fyzické a psychické únavy. Ne nadarmo mnoho lidí hned po Novém roce odjíždí na zaslouženu dovolenou. Patříte k nim nebo si jen chcete užít třeba prodloužený víkend tak trochu jinak?

Nemusíte vyrazit až na konec světa, abyste si po svátečním maratonu plném návštěv, jídla a pití odpočinuli a užili si relax. Pobyt podle svých představ lze nalézt i v českých luzích a hájích. Stačí se jen podívat na Hotel.cz na facebooku a vybrat si podle svých požadavků. Hotelové řetězce a penziony nabízí kromě odpočinku a vstupů do aqua a wellness zón i nevšední zážitek, na který dlouho nezapomenete.

 

Dáma mezi brněnskými hotely

Zážitkový pobyt v Brně v hotelu Slávia překvapí možností nocovat v prvorepublikovém apartmá s dobovým nábytkem a úžasným výhledem na centrum města. Na celý den se vrátíte v čase a ocitnete se v roce 1899. Personál s noblesou první republiky si vás bude vysloveně hýčkat a tematicky vás vtáhne do děje v rámci terapie pro zamilované nebo terapie na udobřenou.

 

Z Moravy přímo na Ještěd

Někdy na únavu pomůže se na svět podívat s nadhledem a z pořádné výšky. Vysílač Ještěd a wellness v Liberci spojí příjemné s užitečným. Ubytování v Penzionu u Muzea nadchne všechny, kteří milují vůni dříví, levandule, domova a vyhledávají privátní wellness v mnoha obdobách, třeba saunu, vířivou vanu a následnou relaxaci s výhledem do zimní zahrady nebo whirpool s pohledem na krb, to vše v páru, v naprostém pohodlí a soukromí.

 

Relax v podzámčí

Těžko byste hledali originálnější styl než 4hvězdičkový nocleh mezi motorkami. Nevěříte? Penzion Konopiště je umístěn přímo v budově Muzea historických motocyklů, jehož prohlídka je pro ubytované hosty zdarma. Nachází se nedaleko jednoho z nejkrásnějších českých zámků a je známý také jako penzion s vodní postelí. Můžete se ubytovat v apartmánu Sem, který ložnicí s vodní postelí disponuje a zároveň se může pyšnit označením baby friendly.

V Praze je blaze

Starou dobrou jistotu s kombinací zážitků a ubytování je stověžatá Praha. Stát se na den komtesou, či přímo zámeckou paní, lze v renesančním pojetí na zámku Ctěnice, do jehož útrob je The Granary Hotel zasazen. Romantické prostředí, výtečná kuchyně, piknik v zámeckém parku nebo projížďka na koni vyžene z hlavy chmury i tomu největšímu škarohlídovi. Bonusem pro luxusní pokoje v Praze jsou lázně Samui Spa, cílící na tělesné a smyslové prožitky, nevyjímaje oblíbené Jóga Joy centrum.