Unikátní DIA zvláčňující emulze přináší celodenní péči nejen o citlivou pokožku

Lidská pokožka je citlivá vůči působení vnějších vlivů. Dochází proto k jejímu častému vysoušení a popraskání. To může mít za následek i vznik nepříjemných a vleklých kožních onemocnění. Právě z těchto důvodů je velmi důležité, dopřát pokožce efektivní péči a to nejlépe pravidelně každý den. Pomocníkem v cestě za krásnou pokožkou je speciální DIA zvláčňující emulze, která přináší sílu přírody. Objevte ji i vy!

 

 

 

Kombinace přírodních

DIA zvláčňující emulzi přináší na trh česká společnost Irel, která se zabývá výrobou a vývojem přírodní kosmetiky již řadu let. DIA zvláčňující emulze obsahuje speciální kombinaci přírodních látek a je určená pro efektivní každodenní péči nejen o citlivou pokožku. Je výborná pro všechny, kdo chtějí mít krásnou a zdravou pokožku a také pro ty, kdo mají potíže s popraskanou nebo vysušenou kůží.

 

Obsahuje vitamíny, aminokyseliny, ureu i oleje

Zvláčňující emulze obsahuje například látky na bázi vitamínu B a aminokyselin, které pomáhají udržovat pokožku jemnou a hladkou. Dále také obsahuje ureu, která zvyšuje hydratační účinky emulze a pomáhá v lidské pokožce udržovat optimální množství vody. Ve složení emulze se také vyskytuje kombinace olejů. Ty nahrazují kožní maz a efektivně přispívají ke zvýšení pružnosti a vláčnosti pokožky.

 

Ochrana po celý den

Díky kombinaci přírodních látek vytváří DIA emulze na pokožce ochranný film, který ji chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Emulzi je vhodné použít na pokožku celého těla a také na místa, kde je pokožka rozpraskaná, křehká nebo nadměrně vysušená. Skvělá je na řešení potíží s rozpraskanými patami, lokty nebo třeba chodidly. Emulze je k dostání ve 100 g balení.

 

Spolu s dalšími přípravky přírodní kosmetiky ji najdete na www.irel.eu