vyvaujcvelk

Unikátní vyvažující krém dokáže vyřešit problémy s citlivou pletí

Máte citlivou pleť? Trápí vás akné? Vaše problémy můžou díky novému krému brzy zmizet. Pomoci vám totiž může speciální vyvažující krém značky Locherber…

te citlivou pleť? Trápí vás akné? Vaše problémy můžou díky novému krému brzy zmizet. Pomoci vám totiž může speciální vyvažující krém značky Locherber…

 

 

 

 

Obnoví přirozené pH

Odstranění problémů s citovou pletí je mnohdy běh na hodně dlouhou trať. Pokud si chcete dlouhou trasu trochu zkrátit, měl by vás právě tento vyvažující krém zajímat. Krém značky Locherber totiž obsahuje účinné látky získané z mléčných kultur a obilných klíčků. Právě tyto dvě látky jsou známé svými vysokými antibakteriálními, osvěžujícími a zesvětlujícími účinky. Díky tomuto složení krém pomáhá obnovovat přirozené pH pleti a tím dochází k její obnově.

 

vyvaujcvelk

 

Dodá jednotný vzhled a jas

Vyvažující krém značky Locherber obsahuje i účinný vitamín E, díky tomu pleť zbavuje nedokonalostí a dodává jí jednotný vzhled a jas. Viditelně vylepšuje i vzhled kožního povrchu. Vaše pleť bude pro použití vyvažujícího krému krásně hladká, čistá a měkká. Krém Locherber je možné použít na pleť obličeje, krku, dekoltu a zad.

Používá se několikrát denně

Účinky krému jsou maximální v případě,že se používá několikrát denně. Jestliže ho budete pravidelně aplikovat právě na místa postižená akné, velmi brzy se dočkáte viditelného a dlouhotrvajícího zlepšení. Krém zároveň zamezuje vzniku malých jizviček, které jinak z akné vznikají.

 

Více informací o vyživujícím krému najdete na www.bellitia.cz.