Uvolnění i vzrušení přináší tantrická masáž

Kam zajít, když potřebujete načerpat novou energii, odpočinout si, uvolnit se a pustit všechny starosti z hlavy? Na erotickou masáž! A pokud jste z Prahy, nebo plánujete výlet do našeho hlavního města, tuto relaxaci v hektické době adventu byste si měli rozhodně dopřát!

 

Vzrušující odpočinek

Na masáž chodíme, protože je nám příjemná a pomáhá od bolesti zad i svalů. Tedy ta klasická. U erotické masáže zažijete něco navíc, od té běžné se totiž liší, rozhodně ale nebudete stráveného času litovat. Při klasické masáži používá masérka své ruce a prsty, aby uvolnila a zregenerovala svaly.  Tantra masáž se ale liší tím, že masérka je svlečená či jen v erotickém prádle, používá celé své tělo, nevynechá žádnou část toho vašeho a masíruje i intimní partie. Celou masáž si tak užijete od začátku do konce, protože může skončit vaším orgasmem. Při masáži se používají i různé masážní oleje, emulze nebo Nuru gel, podle zvoleného typu masáže. Vše probíhá po domluvě, nejdůležitější je vaše spokojenost,  a tak pokud vám třeba v některých partiích nejsou doteky příjemné, stačí to masérce říct a ona se jim vyhne.

 

Netradiční uvolnění

Na výběr máte více typů masáží a každá je skvělá. Velmi populární především mezi muži je nuru masáž, při které se používá opravdu velmi kluzký gel z mořských řas. Ten umožňuje masérce, aby mohla svým tělem po tom vašem klouzat bez jakéhokoli rušivého tření. Vybrat si ale můžete třeba i masáž mýdlovými bublinami, které obsahují regenerační složky a pomáhají zlepšit i stav pokožky. Ať si zvolíte jakýkoli typ erotické masáže, vždy o vás bude dobře postaráno. Masérka vás nejdříve pozve na společnou sprchu nebo koupel, při které z vás spadne stud a naladíte na následnou masáž. Pak už můžete zavřít oči a užívat si doteky masérky nebo se na ni naopak dívat, je to jen na vás.

Při masáži si odpočine tělo i mysl, zapomenete na každodenní starosti a zbavíte se stresu i napětí. Celkově se budete cítit lépe a plní nově získané energie. Neváhejte a vydejte se do centra Prahy na tantrickou masáž. Bude to jistě nezapomenutelný zážitek, který vás příjemně překvapí.