Užijte si skvělé ubytování v Krkonoších: 3x jinak, pokaždé s úžasnou atmosférou!

Jaro je v plném proudu, takže už je nevyšší čas začít uvažovat o tom, kde si dostatečně užijete vaši letní dovolenou! Jih a moře vás neláká a raději chcete zůstat v České republice? Máte rádi přírodu a přejete si zažít něco jedinečného? Pokud ano, naše 3 tipy vás rozzáří. Objevili jsme chalupy Roubal. Z jejich vybavení i polohy budete ohromeni.

Co mají společné

Chalupy Roubal jsou krásným místem pro dovolenou s rodinou i s partou přátel. Všechny 3 se vyskytují na úžasných lokalitách v Krkonoších. Přímo od chalupy můžete podnikat akce do okolí, a to na kole i pešky. Všechny 3 chalupy v Krkonoších jsou vybaveny retro nábytkem ve stylu našich babiček. Připomínají proto pohodu a klid, kterou zajisté potřebujete i vy. Současně s tím v nich objevíte i moderní výbavu. Chalupy mají celkově vybavené kuchyně, vyšperkovanou zahradu s dětským hřištěm, připojení k internetu, televizi, bar a dokonce i vířivku či venkovní bazén. Jsou prostě obohacujícím místem, kde si parádně odpočinete!

Jakou si vyberete?

  1. Chalupa Šípková

Romantická chaloupka se nachází nedaleko potoka na svahu Černé hory v Krkonoších. Užít si v ní můžete zejména spaní na peci či plavání ve venkovním bazénu. Poblíž se nachází plno atraktivních míst, takže o výlety rozhodně nebude nouze. K dispozici zde jsou 2 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkový apartmán.

  1. Chalupa Roubalka

Moderní Roubalku najdete v obci Černý Důl. I ona se nachází jen kousek od řeky v tiché přírodě, takže vás nikdo a nic nebude obtěžovat. Třešničkou chalupy je vyhřívaný venkovní bazén s protiproudem a Jacuzzi vířivka. Nachází se zde 3 čtyřlůžkové apartmány.

  1. Chalupa Ledárna

Rovněž chalupa Ledárna se nachází v obci Černý Důl. Nabízí atraktivně zařízené pokoje. Na zahradě u chalupy je rezervační jezírko, dětské hřiště a venkovní vířivka. I zde můžete poklidně spát za pecí! Tato chalupa je nevětší. Naleznete zde 2 pětilůžkové a 2 dvoulůžkové apartmány.

Více se o chalupách dozvíte na www.chalupyroubal.cz. Zde můžete provést i rezervaci.