90987_PP

Valentýn je za dveřmi…Čím obdarujete své blízké?

14.únor je datem, kdy se oslavuje nejkrásnější cit – láska. Nevíte, čím letos potěšíte svůj protějšek? Řekněte to něčím, co můžete využít i po Valentýnu. Kupte například krásnou lampičku!

 

 

 

 

 

Lampičky pro romantické ženy

Ženy vnímají všechny události a pocity přes symboly. Dejte jim tedy to, co chtějí! Potěšit je můžete například Lampičkou s motivy srdce, která vyjádří Vaše city a promluví za Vás! Ideálním TIPem pro dárek Vaší ženě nebo přítelkyni, je stolní lampička Eglo 90987, která svým provedením stínítka s několika desítkami srdíček každou ženu jednoduše dostane.

 

90987_PP

 

Navíc vyjma nejednoho srdce, dáváte i praktický dárek s využitím i kdykoliv v budoucnu. Lampička se srdíčky, která bude umístěná v ložnici zajistí, že při každém jejím rozsvícení u oblíbené knížky si na Vás Vaše milá vzpomene. Co chtít více…budete vždy v jejím srdci!

Praktická krása pro může

I když muži nevnímají pocity v rámci symbolů, je právě nyní možnost jim poskytnout dárek o který skutečně budou mít zájem. Svého muže můžete potěšit například kvalitní kancelářskou lampou do jeho pracovny. Kancelářská lampa je funkční i designový doplněk, který ocení pokaždé, kdy jej použije. Náš TIP je na moderní kancelářskou lampu D51376 s výborným poměrem kvalita/cena.

 

A1000001DF3D

 

Co třeba společný dárek?

K Valentýnu a nejen k němu patří pocity, ať už jsou vnímány rozdílně jak mužem, tak ženou. Kupte si společný dárek, který opět můžete využít při jakékoliv příležitosti, než jen na Valentýna. Tím dárek může být pocitové osvětlení LivingColors s možností produkce až 16mil. barev, podle momentální nálady.

 

A1000001CE85

Probarvěte si váš domov a umocněte tak svoje pocity při jakékoliv společné chvíli. Svítidla LivingColors můžete vybírat zde. Okořeňte si svatého Valentýna vhodnými dárky a mějte díky nim tyto chvíle ještě krásnější.

 

 Kompletní valentýnská nabídka na www.rajsvitidel.cz.