aa

Vezměte si s sebou na dovolenou i své kolo!

Mnoho zájemců o tuzemské dovolené využívá možnost vzít si s sebou také kola. Vyjížďky na kolech v cizím prostředí jsou velmi atraktivní a žádané. Mnoho penzionů a hotelů tak nabízí i možnost zapůjčení kol. Jedná se ovšem o investici navíc a mnohdy vám ani vypůjčené kolo nemusí vyhovovat. Pokud máte možnost, vezměte si své vlastní kolo. Auto ho vždy uveze.

 

 

Stačí přidělat na auto praktický nosič kol

Nosič na kola se už stal výbavou mnoha rodin i jednotlivců, kteří pro tuzemské dovolené volí aktivní projížďky po zajímavých lokalitách. Pokud také přemýšlíte nad jeho koupí, rozhodně byste měli navštívit stránky společnosti Elsa Group, tazne.cz. Zde totiž najdete mnoho druhů nosičů kol, které jsou vyrobeny vysoce kvalitními Evropskými výrobci. V nabídce jsou nosiče kol na tažná zařízení značek Westflia (německá výroba) a Twinny Load (holandská výroba). Samozřejmostí je také nabídka nosičů kol na střechu a širokého příslušenství k tomuto oboru.


aa    dd

 

Nosiče pro jedno i více kol

Nezáleží na tom, zda cestujete o samotě, v páru nebo s celou rodinou. Na stránkách tazne.cz najdete nosiče pro jedno i více kol. Velmi oblíbeným druhem nosiče dvou kol je v současnosti nosič westfalia pro dvě kola. Jedná se o skládací nosič na dvě jízdní kola, který se jednoduše a snadno připevní na kulový čep automobilu. Nosič je připraven k okamžitému použití. Jistě také oceníte, že je sklopný v úhlu o 90°, což velmi usnadní přístup do kufru. Pokud plánujete výlet s rodinou, jistě vás zaujme nosič kol Twinny Load. Tento model je určen až pro 4 kola a opět se upevní na kulový čep tažného zařízení. Můžete ho využít na osobní i užitková vozidla. Nosič TwinnyLoad Quattro, vzhledem ke své velikosti, není sklopný.

 

Kompletní nabídku nosičů a příslušenství naleznete na www.tazne.cz.