stavec-kuzelek-schmid

Vše pro bowling od renomovaných profesionálů

Pokud jste se rozhodli provozovat bowling, nebo potřebujete své dráhy zmodernizovat, obraťte se na profesionály ze společnosti BOWLCZECH LIMITED. Společnost totiž nabízí vše, co je při provozování bowlingu potřeba.

 

 

 

 

Kompletní výstavba

BOWLCZECH LIMITED se v první řadě specializuje na výstavbu kompletních bowlingových drah. Společnost dodává a realizuje sestavy bowlingových drah s provázkovými stavěči švýcarské technologie SCHMID. Tento výrobce má více než třicetiletou tradici v oboru bowlingu a patří ke špičkám ve svém oboru.

Moderní řešení

Nabídka obsahuje také veškeré doplňky, které jsou pro provozování drah nezbytné. Nabízí například různé druhy scoring systémů (zobrazování výsledků). V nabídce jsou centra řízená počítačem nebo timerem a jejich ovládání je vždy v češtině. Možné je i vybrat si způsob vracení koulí. Bowlingové koule je možné vracet pod povrchem drah (typický pro bowling) nebo nad povrchem drah. Možné je využít i tzv. „Bumperů“ – zábran do žlabů, které ocení zejména děti (každým hodem shodí nějaké kuželky).

Atraktivita a prvním místě

BOWLCZECH LIMITED nabízí také atraktivní dráhy v provedení GLOW-IN-THE-DARK (UV efekt). Tyto dráhy při nasvícení UV světly září. Hra na nich tak dostává zajímavý prvek.

Společnost nabízí také realizaci prostoru v okolí bowlingových drah. Nabízí možnost grafického provedení bočních stěn, případně dalších ploch a vytvoření vizualizace včetně uspořádání interiéru!

 

Více informací najdete na www.bowlczech.cz.