slider-img3_PP

Vše pro nevěstu – nechte se hýčkat!

Blíží se váš „den D“? Gratulujeme! Svatební den s sebou přináší kromě nezapomenutelných zážitků i celou řadu starostí – místo obřadu, svatební oznámení, zapůjčení svatebních šatů, květiny, zajištění hostiny, fotografa a mnoho dalších. Nejdůležitější ze všeho je ovšem péče o vás – o nevěstu. Pokud chcete být ve svatební den krásná, maximálně spokojená, v klidu a v pohodě, obraťte se na profesionály. Čekají na vás v pražském renomovaném svatebním studiu ANET. Co vám toto studio může nabídnout?

 

 

Budete nadšená!

Svatební studio Anet nabízí profesionální služby všeho druhu, které jsou se svatebním dnem spojeny. Ve studiu je největší péče  věnována vizáži nevěsty. Kromě půjčovny, ve které najdete originální svatební šaty a svatební závoje všech druhů, zde kvalifikované a  zkušené vizážistky zajišťují i další neméně důležitou službu pro nevěsty. Jde o svatební účes a líčení, které dotvoří celkový vzhled, který v den svatby vykouzlí přímo u vás doma. Nechybí zde ani tolik potřebná manikúra. Ve studiu Anet se vám také budou věnovat při výběru bižuterie, ozdob do vlasů, spodního prádlu a dalších doplňků.

 

slider-img3_PP

 

Vše, co budete potřebovat

Kromě půjčovny šatů vám Svatební salon Anet nabízí také celou řadu dalších služeb. Sjednat si zde můžete profesionálního fotografa a kameramana, který zachytí výjimečné okamžiky vašeho slavnostního dne. Ve studiu vám dále pomohou s aranžmá květin, s výběrem snubních prstýnků nebo se zajištěním svatebního oznámení – zkrátka se vším, díky čemu bude vaše svatba dokonalá.

 

slider-img2_PP

 

Tak neváhejte a svěřte se do rukou profesionálních odborníků ze studia Anet – rozhodně si ušetříte spoustu starostí a svůj svatební den si užijete na maximum.

 

Více najdete na www.svatbyanet.cz