Vybavte se zahradním nábytkem a dalšími doplňky na zahradu, teplé dny jsou tady!

Teplých a sluncem prosluněných dní se každoročně nemůže dočkat každý z nás. Těšíme se na příjemná víkendová rána, která strávíme na zahradě s šálkem lahodné kávy. Jenže abychom se měli kam usadit, přijde nám vhod zahradní nábytek, který umístíme na terasu nebo na zahradu. Dále však využijeme také zahradní lehátka, na kterých budeme moci relaxovat také u bazénu, anebo houpací síť, na které se nám při správném umístění dostane také dostatek stínu.

 

Kam s houpací sítí

Pokud toužíte po houpací síti, internetový obchod Finecase je nabízí v několika barevných provedeních. Jsou dostatečně velké na to, aby se na ně vešly dvě osoby a mohly se zrelaxovat v přírodě ve stínu stromů, na které se houpací sítě standardně upínají.

 

Relax u bazénu

Máte na zahradě bazén? Pak si jeho okolí jistě nedokážete představit bez lehátka, na které se uvelebíte například s ledovou kávou a knihou, kterou právě čtete. Je jasné, že na lehátku se chcete slunit a chytat bronz. Avšak za parných letních dní je vhodné se před sluníčkem někdy trochu schovat. Pořiďte si proto k lehátku také slunečník. V internetovém obchodě Finecase je v nabídce i takový, který využijete jak ve dne, tak s přicházejícím večerem. Má v sobě totiž zabudované LED osvětlení, které svítí díky nabití se ze sluneční energie. Večer vás tedy ochrání před padající rosou, kapkami deště a v neposlední řadě nabídne také dokonalou romantickou atmosféru.

 

Vyžití pro děti

Zahrada neslouží pouze dospělým, ale také dětem, které můžeme bez obav vypustit ven a nechat si je hrát. Aby se mohly zabavit více aktivitami, pořiďte jim na zahradu trampolínu. Vybírat můžete z několika barev a rozměrů. Trampolíny jsou vybaveny žebříkem, zajišťující snadný vstup a také ochrannou sítí, která zabrání nechtěnému vyskočení dětí nebo dospělých z trampolíny na zem.