Vybíráme stylové kryty na „miláčka“ iPhone

Už zbývá opravdu jen málo lidí, kteří stále používají klasické telefony. Pravda je, že dnešnímu světu vládnou chytré telefony, stačí se jen rozhlédnout okolo sebe. Existuje mnoho modelů a k těm úplně nejlepším určitě patří stylové iPhony. Snoubí v sobě totiž maximální kvalitu, výkon a design. Máte iPhone a chcete ho vylepšit? Poradíme, podle čeho vybírat i jaké kryty právě letí! Samozřejmě máme i tip, kde můžete nakoupit opravdu výhodně!

 

Na co si musíte dát při výběru krytu pozor

Vždy byste měli vybírat jen z krytů, které jsou určeny pro model vašeho telefonu. Na první pohled může být kryt na Apple iPhone 4 téměř identický s krytem na iPhone 5, ale realita je jiná. Modely telefonů se od sebe liší, takže by kryt nemusel sedět správně. Raději se vyhněte i univerzálním krytům. Pozor si dejte také na materiál. Kryt by měl totiž kromě designové plnit i funkci ochranou. Velmi odolné jsou kryty vyrobené z hliníku nebo silnějšího plastu. Dobře poslouží i kryty ze silikonu. Na materiálu rozhodně nešetřete. Pokud vystavujete telefon extrémnějším podmínkám, je třeba do krytu investovat. Na trhu jsou i speciální voděodolné kryty.

maxstream.cz_isnap_cz_01

Kde nakoupit nejvýhodněji?

S velmi pestrou nabídkou přichází internetový obchod isnap.cz, který má v sortimentu desítky stylových krytů pro iPhony od prestižní značky LRose. Nabídka obsahuje plastové, silikonové i velice extra odolné hliníkovo-plastové kryty v řešení „open face cover“. To znamená, že kryty perfektně kryjí tělo telefonu, chrání ho při pádu i proti nečistotám a displej nechávají volný. Všechny kryty se dají lehce nasadit a mají dokonalé výřezy na tlačítka, takže žádným způsobem neomezují ovládání ani funkčnost přístroje. Obchod nabízí pouzdra na iPhone 6, 6 plus, 4, 4S, 5 i 5S.

maxstream.cz_isnap_cz_02

Jak vypadají současné trendy?

Určitě platí, že design pouzdra by měl být přizpůsoben vašemu osobnímu stylu. Oblíbené jsou metalické barvy i různé motivy rostlin, zvířat či abstraktní obrazy. Platí také, že čím nápadnější, tím lepší. Velmi oblíbený je například tento obal Apple iPhone 5 se třpytkami. Líbí?

maxstream.cz_isnap_cz_nahledovy

TIP – je pro vás iPhone životním stylem? Sledujte tuto rubriku a budete mít dokonalý přehled o všem, co se ve světě iPhone děje!