Vychutnejte si pití na cestách v oceněné designové kolekci Rig-Tig

Objevte dvě novinky z hravé designové kolekce Rig-Tig dánské značky Stelton. Termo šálek Bring It si můžete vybrat v jedné ze čtyř stylových barev. Zajímavě řešená lahev na vodu Catch It je k dispozici ve dvou variantách. Oba produkty spojuje zázemí kolekce Rig-Tig ověnčené designovými cenami. Vychutnejte si svou oblíbenou kávu a dopřejte si tekutiny kdekoli bez výčitek kvůli jednorázovým kelímkům!

Tvůrci této edice se zaměřili na funkci, formu a design, dopad na životní prostředí a přístupnou cenu. Díky tomu vzniklo praktické a krásné nádobí, které usnadňuje každodenní život a nezatěžuje přírodu. Šálek na cesty Bring It se pyšní jednoduchými tvary a snadným použitím. K dostání je v mintově zelené, šedé, modré a pudrově růžové. Bude se vyjímat třeba na kancelářském stole a nebude překážet při vyřizování nezbytností v ulicích. Skleněnou lahev na vodu Catch It v modré a černé barvě zdobí praktický pletený obal, díky kterému se lahev ani při pádu jen tak nerozbije. Lahev se stane vaším skvělým společníkem při pohybu v přírodě i ve městě.

Rig-Tig znamená v dánštině „prostě správně“. Slavná značka Stelton zvolila tento název kvůli vyvážené kombinaci formy a funkce. Nechte se jí unést i vy. Prohlédněte si produkty z kolekce Rig-Tig v prodejně Villeroy & Boch, kterou najdete ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze. Nebo zjistěte víc v e-shopu na www.luxurytable.cz.