Výhody tradičních kachlových kamen

Hledáte ideální řešení přívodu tepla do svých komnat a místností? Stále se nemůžete rozhodnout pro ten správný zdroj? A co to takhle vsadit na prověřenou klasiku převtělenou do moderního pojetí a zakoupit si kachlová kamna s vysokou účinností spalování. Kachlová kamna do vaší domácnosti přinesou mnohem příjemnější teplo, než klasické radiátory. Namísto konvekčního tepla vyzařují sálavé teplo. Kachlová kamna se vyrábějí bez kovové vložky, jsou tedy plně keramická postavená z vysoce kvalitních žáruvzdorných materiálů. Účinnost se pohybuje mezi 80 až 90 %.

6 největších vhod kachlových kamen

Kachlová kamna disponují bez počtem výhod, upozorněme na 6 největších. Nejdůležitější se ukrývá v oblast dopadu na lidské zdraví. Z dlouhodobého hlediska jsou kachlová kamna naprosto nejzdravějším zdrojem přirozeného tepla s vysokou účinností spalování. Majitelé oceňují i snížené náklady na provoz. V porovnání s ostatními topidly se jedná o 50% úsporu.

Kachlová kamna jsou mimo jiné velice šetrné k životnímu prostředí a nespotřebovávají žádný vzduch v dané místnosti. Rovněž nabízejí možnosti individuálního řešení a z časového hlediska jsou naprosto nenáročné na provoz.

Levnější provoz si vás podmaní

Kachlová kamna jsou známá svým mnohem levnějším provozem v porovnání s ostatními topidly. Za vším stojí vysoká účinnost spalování, která náklady snižuje. Každý vložený kousek dřeva je dokonale spálen s maximálním využitím a minimálním odpadem. Je dokázáno, že se jedná o 50% spotřebu běžného topidla.

Sálavé teplo navíc poskytuje skutečný pocit tepla, nemusí se místnost ani tolik vytápět. Pozvěte si do své domácnosti zdravé teplo s vysokou účinností spalování a navíc ušetřete nemalé náklady spojené s vytápěním objektu. Kvalitní kachlová kamna spalují beze zbytků, hluboko pod normou pro spaliny.