Vyplatí se používat u auta ojeté pneu?

Pneu bazar vás skutečně může zachránit, pokud potřebujete nové gumy, ale jaksi nemáte až tolik financí. Použité pneumatiky ovšem nemusí být vždy odpovídající, proto si je před koupí důkladně prohlédněte a nebojte se i měřit, zda je vzorek stále ještě v normě. Skvělou možností, je zajít do některého ze zavedených bazarů pneu, jako je například Pneu Novák.

 

Jaké jsou výhody?

Výhody použitých pneu Praha z bazaru Novák jsou následující. Samozřejmě je to hlavně finanční úspora, ale také si sem můžeme započíst snadnou přístupnost, samozřejmě pro ty, kteří jsou z Prahy. A nemůžeme opomenout ani veliký výběr typů, díky čemuž se nemusíte obávat, že nenajdete to pravé. Pneuservis Praha 10 v Michli je zde pro každého, kdo chce ušetřit za nové pneumatiky.

 

Zimní i letní

V nabídce pneuservisu Praha Michle nechybí zimní i letní gumy, takže můžete přijet v jakoukoliv roční dobu. Samozřejmě, že pro vás bude zajištěna také rychlá výměna a přezutí, pokud si to budete přát. Pneu servis Praha bude tou správnou volbou, pokud chcete kvalitní gumy, které toho nemají ještě moc za sebou. Buďte si jisti, že zde získáte pneumatiky, které budou jako nové, při tom za výrazně sníženou cenu.

 

Geometrie kol

Rovněž si zde můžete nechat udělat geometrii kol, která zajistí to, že se vám nebudou gumy sjíždět nerovnoměrně. To by samozřejmě mělo vliv na samotnou kvalitu jízdy. Geometrie kol Praha je zde pro vás a vy si můžete nechat za pár korun proměřit podstatné hodnoty, jako je sbíhavost kol. Následně může přijít na řadu seřízení sbíhavosti.

 

Další služby servisu

Pneu servis Novák nabízí moderní 3D geometrii kol, ale také testy tlumičů a další služby, díky kterým se zlepší jízdní vlastnosti vašeho vozu. Zmínit si můžeme ještě test podvozku nebo test brzd a test brzdových kotoučů.