Vyrazte si užít Maďarské termály!

Zima je tu a je potřeba se zahřát. Pokud jste ještě neobjevili kouzlo koupání se v horké termální vodě, je čas to vyzkoušet. Nejlepší termální lázně se nachází jen kousek od českých hranic v Maďarsku. Přinášíme vám přehled těch nejlepších! Nadšeni budete i z ceny…

 

3 nejlepší maďarské termální lázně

  1. lázeňské město Hevíz

Hevíz je největší termální jezero Evropy, otevřeno je po celý rok. Jeho voda je bohatá na celou řadu minerálních látek, koupel vašemu tělu prospěje i po zdravotní stránce. Teplota vody se i v mrazivých dnech drží okolo 24-26 °C. Malebné je i městečko, užijete si zde i romantický pobyt ve dvou. Za 3 dny pobytu s polopenzí zaplatíte pouhých 2 490 Kč.

 

  1. Maďarské termály Sárvár

Město Sárvár se nachází pouhých 120 kilometrů od Vídně. Nabízí hned několik bazénů s vodou o teplotě okolo 30 °C. Pobyt zde je balzámem pro duši i tělo, proto patří mezi nejpopulárnější místa v Maďarsku.

 

  1. Termální lázně Eger

Do třetice vám doporučujeme termální lázně Eger, kde si užijete koupel i ve vodě o teplotě 37°C. Pýchou lázní je velký zážitkový bazén, který je otevřen po celý rok. Za luxusní pobyt pro 2 na 3 dny zaplatíte pouhých 4 429 Kč.

fonix_bazen_image

Kde pobyty maďarsko koupit?

Pokud chcete pobyt koupit za výhodnou cenu, podívejte se na nabídku webu Slevoteka.cz. Tento portál jako první v České republice začal nabízet cenové výhodné pobyty v ČR i v zahraničí. Aktuálně nabízí nejen pobyty v termálních lázních Maďarsko, ale i cenově výhodné wellness pobyty v jiných evropských zemích. Z bohaté nabídky si určitě vyberete.

 

Časově omezeno!

Dejte si ale pozor, protože nabídky na Slevoteka.cz jsou časově omezené. Nevyplácí se tedy dlouho čekat. Pokud se vám pobyt zalíbí, ověřte si, zda bude volno a nákup neodkládejte. Kontakt na poskytovatele najdete přímo v nabídce. Stačí napsat e-mail s dotazem na konkrétní termín.