Zahrada je vizitkou vaší osobnosti

Vždy se to říkalo o načesaném trávníku před vlastním domem. Sousedě se doslova předhánějí o nejkrásnější, nejzelenější a dost možná i nejvoňavější trávník pod sluncem. Pokud se nad touto úsměvnou problematikou na malou chvíli pozastavíte,pochopíte, že nejde jen o trávník, ale o vzhled celé zahrady, která je vaší vizitkou a odrazem osobnosti. Pokud hledáte netradiční prvek, který jí poskytne doslova pohádkový půvab, zaměřte se na dřevěné lávky. Jedná se o kvalitní a designově dokonale řešené přechody přes propasti, jamky, údolíčka nebo přes uměle vytvořený nebo lesní potok protékající vaší zahrádkou.

Dřevěné lávky jsou novodobým trendem

Dřevěné lávky se pozvolna stávají velmi vyhledávaným produktem, který dokáže jakémukoliv prostoru vdechnout nezaměnitelný půvab. V některých případech se však jedná o jediný bezpečný způsob napojení cest, tak proč to nevzít za ten nejlepší konec?

Dřevěné lávky na jednu stranu mohou plnit svou základní funkci, ale z toho důvodu nemusí jít o nevzhledné prohnilé trámy s přitlučenými prkny. Podívejte se na jedinečnou nabídku společnosti Vladeko a nechte se okouzlit moderním vzhledem tak tradičního malého mostu.

Dřevěné lávky s madlem nebo s provazem

Společnost Vladeko zhotovuje dřevěné lávky ve dvou originálních variantách. Na jedné straně se nacházejí dřevěné lávky s provazem nebo madlem pro navýšení kročejové bezpečnosti. Schválně se běžte projít svojí ulicí a nahlédněte k sousedům přes plot.

Vsadíme se s vámi, že možná budete úplně první, kteří si nechají lávku zhotovit. V dnešní době se hodně rozmáhají zahradní jezírka, nebo umělé vytvořené tůňky. Posuňte to ještě o jednu příčku výše k pomyslné dokonalosti a vyrazte svým sousedům dech.

Pokud vás zajímají i další informace o dřevěných lávkách, navštivte internetové stránky na adrese http://www.vladeko.cz/.