Zahradní pergolu umístíte i na terasu nebo balkón

Zahradní altánky a pergoly jsou nezaměnitelným dekoračním prvkem každé zahrady. Jejich stavba nemusí být náročná, dnes už můžete koupit elegantní zahradní altán či pergolu ve formě jednoduché ale velmi efektní stavebnice, která ohromí každého návštěvníka.

Malá zahrada, velká terasa

Někdy se proporce domu tak úplně neshodují s velikostí zahrady. Pokud vlastníte velký balkón či terasu bez zastřešení, určitě se čas od času musíte potýkat s výrazným diskomfortem při jejím užívání. I drobná letní přeháňka posezení u grilu či sklenky vína nepříjemně zkomplikuje. Látkové markýzy nebývají příliš odolné a navíc se skutečně hodí do málokteré zahrady.

Terasy se navíc často používají jako příjemný průchod k bazénu. A kdo by chtěl vytahovat pokaždé velký slunečník, když se může schovat do stínu jednou provždy? Zahradní pergoly a krytá posezení nemusí nutně stát samostatně, velmi dobře vypadají i v roli zastřešení terasy nebo balkónu. Váš půvabný kousek soukromí v otevřeném prostoru.

Pergoly a altány od osvědčeného výrobce

Nejpoužívanějším materiálem pro výrobu dřevěné pergoly nebo altánu je dřevo. Je oblíbené především díky svému romantickému vzhledu, snadné údržbě a příjemné ceně. Společnost Delta Svratka s.r.o. se zabývá výrobou dřevěných staveb a přístřešků už 26 let a ve svém oboru patří ke špičce.

Z jejich široké nabídky si můžete vybrat například pergoly s romantickým sloupovím, které můžete bez obav nechat porůstat vistárií nebo břečťanem nebo kombinovaný Altán Pavilon s nádechem orientální inspirace. Zahradní pergoly a krytá posezení si můžete dále upravit a dovybavit podle svého vkusu a problémem není ani vyrobení přístřešku přesně na míru. Kvalitní důkladně vysušené dřevo je precizně strojově opracované, což zaručuje pergole či altánu dokonalý vzhled a provedení, které vydrží po mnoho sezón v bezchybném stavu.