Zahradní sprcha 2v1 aneb ideální osvěžení pro vás i vaše rostliny

Léto už o sobě dalo skutečně vědět prvními slunečními paprsky a nebude trvat dlouho a teploty se opět vyšplhají nad celých 30 stupňů. V parných letních dnech hledáte všemožné způsoby, jak se co nejrychleji zchladit. Možnost vykoupat se v bazénu nemá každý, veřejná koupaliště bývají přeplněná až k prasknutí a sprchování zahradní hadicí není zrovna úsporným řešením. Jako výborný a ekologický zdroj osvěžení vám proto poslouží multifunkční zahradní sprcha, kterou využijete nejenom ke sprchování po náročnější práci na zahradě, ale i k zalévání rostlin.

Kärcher Zahradní sprcha 2v1 (doporučená cena 1210 Kč) umožňuje kdykoli se osvěžit přímo na zahradě, aniž byste k tomu potřebovali bazén nebo přírodní jezírko. Sprcha je velice stabilní a svépomoci a jednoduše jí sestavíte během pár minut. Stačí ji pouze napojit na lehkou konstrukci a v dané chvíli si můžete užívat příjemné osvěžení. Oceníte možnost nastavení individuální výšky sprchy pouhým stisknutím tlačítka, výhodou je i to, že sprchu můžete umístit kdekoli na trávníku a podle vlastní potřeby ji různě přemisťovat na zahradě.

Strach z toho, že byste sprchováním vyplýtvali zbytečně velké množství vody, můžete v klidu nechat stranou. Díky jemnému paprsku sprchy je spotřeba vody mnohem menší, než kdybyste používali klasickou zahradní hadici. A co víc. Odnímatelná sprchovací tyč vám poslouží i jako plnohodnotná zalévací tyč pro závlahu žíznivých rostlin na vaší zahradě. Na zimu můžete sprchu snadno a bez námahy rozložit na jednotlivé díly, které lze do sebe zastrčit a kompaktně uložit bez jakékoliv námahy. Tak si zajistíte, že vám příští léto nebude vůbec nic scházet.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz