Žaluzie Plisé s jedinečnou technologií DustBlock

Způsobů, jak se bránit proti nepříjemným slunečným paprskům, je několik. Okna lze zastínit pomocí záclon, rolet nebo žaluzií.

Společnost Rolrols má mnohaletou praxi v oblasti výroby a montáže stínící techniky a dalšího vybavení pro domov a bydlení, a proto ve svém sortimentu nabízí i netradiční žaluzie Plisé.

 

Co jsou žaluzie Plisé?

Žaluzie Plisé představují velmi zajímavý žaluziový systém. Stínícím materiálem je skládaná technická textilie, která je opatřena povrchovou úpravou DustBlock. Žaluzie jsou proto odolné proti přilnutí prachu a jiných nečistot. Díky této technologii se do látky nevsaje ani tekutina – ta po žaluzii pouze steče a nezašpiní ji. Jejich životnost je proto velmi vysoká.

Variace a mnohostranné využití

Společnost Rolrols dodává žaluzie Plisé v mnoha barevných odstínech s různou intenzitou průsvitnosti. Žaluzie tak lehce doplní každý interiér. Základním materiálem je 100% polyester. Některá provedení žaluzií Plisé jsou na povrchu opatřena hliníkem, který je na látku nanášen napařovací technologií, jejichž smyslem je maximálně zvýšit odraz slunečního záření. Další výhodou žaluzií Plisé je to, že umožňují zastínit i velmi atypické provedení oken – hodí se pro klasická okna, ale stejně dobře zastíní i okna kruhová, trojúhelníková nebo šikmá. Použít je můžete i na střešní okna nebo pro zastínění zimních zahrad.

Žaluzie Plisé jsou díky propracované technologii jedničkou mezi žaluziemi. Hodí se především tam, kde není možné nainstalovat jiné typy žaluzií nebo z dekorativních důvodů.

Nabídku a kompletní informace o žaluziích Plisé i jiných produktech společnosti Rolrols naleznete na www.rolrols.cz.