Zvláčňující gel IRSHA přináší rychlou a efektivní úlevu po holení či depilaci

Při holení a také při depilaci dostává lidská pokožka pěkně zabrat. Při holení je totiž mírně narušována vrchní vrstva pokožky a pokožka je proto vysušená, mírně poškrábaná a může dojít i k jejím poškození v podobě drobných ranek. Právě z těchto důvodů je důležité, dodat pokožce její ztracenou sílu. Pro tento případ byl speciálně vyvinut zvláčňující gel IRSHA a přírodním složením

 

 

 

Přírodní složení funguje

Zvláčňující gel IRSHA vyrobila česká renomovaná společnosti Irel, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí účinné přírodní kosmetiky. Cílem společnosti je nabídnout kvalitní kosmetické přípravky s přírodním složením, které jsou opravdu šetrné k lidské pokožce a současně na ní mají pozitivní vliv. To, že se jim jejich počin daří, dokazuje právě speciální zvláčňující gel po holení IRSHA.

 

Gel obnovuje pružnost i vláčnost pokožky

Zvláčňující gel IRSHA je jednienčný svým složením. Obsahuje pro zdravou pokožku nezbytné látky jako je glycerol a cetylalkohol. Právě tyto dvě látky aktivně nahrazují ztrátu přirozeného kožního mazu a přispívají k obnovení pružnosti a vláčnosti pokožky. Gel IRSHA obsahuje také přírodní látku s názvem Urea, která zadržuje v pokožce vodu a hydratuje ji. Zároveň také přispívá k tomu, že na pokožce nedochází k nebezpečnému množení nežádoucích mikroorganismů, takže jsou minimalizována rizika spojená s následnou infekcí pokožky narušené právě holením.

 

Příjemné ochlazení přichází téměř okamžitě

Pokožka je po holení nebo depilaci napnutá a může i pálit. Právě proto obsahuje IRSHA i Panthenol, který regeneruje a zklidňuje podrážděnou pokožku. Panthenol  pomáhá i k rychlejšímu hojení drobných ranek, které mohou při holení vzniknout. Po aplikaci gelu se navíc velmi rychle dostaví příjemné osvěžení a ochlazení. Gel IRSHA je k dostání v praktickém balení 150g.

 

Spolu s dalšími přípravky přírodní kosmetiky ho najdete na www.irel.eu