Bernina 750QE představuje nový model šicího stroje – to tu opravdu ještě nebylo!

V posledních několika letech prošly šicí stroje obrovským vývojem. Už dávno to nejsou jen „mašinky“ které zvládnou 2 typy stehů a možná ještě perfektně obšít knoflíkovou dírku. Na trhu se objevují i takové, které nabízí stovky šicích technik a ještě mnohem více. Mezi šicí stroje špičkové kvality s neobvykle bohatou výbavou patří právě Bernina 750QE. Z jeho funkcí jsou ohromeni i ti největší profesionálové!

Množství funkcí je až neuvěřitelné

Nový šicí stroj Bernina 750QE v první řadě překvapuje celkovým množstvím šicích programů, které hravě zvládá. Je jich celkem 837. Stroj umí vytvořit stehy základní, elastické, overlockové, plastické, quiltovací a problém pro něj není ani vyšívání písmen či číslic. Skvělé je, že stroj umí i zatkávat vlnu. Hravě s ním zvládnete také vyřezávání do látky (tzv.cutwork). zajímavou funkcí je možnost malování fixami a vytváření návrhů pro vsazování broušených krystalů. Rychlost šití je až 1000 stehů za minutu a možné je nastavit až 11 poloh jehel. Možné je šít stehy maximálně o šířce 9 mm a délce 6 mm.

Propracovaná konstrukce práci významně ulehčuje

Bernina 750QE má speciální konstrukci, díky které nemá ve své třídě konkurenci. Největší předností je volné rameno a pracovní plocha o rozměrech až 300×120 mm. Stroj má vzdálenost mezi ramenem a jehlou cca 30 cm, což je skvělé pro quilting. Další konstrukční výhodou je AcuFeedTM Flex system. Jedná se o nový systém pro horní podávání patky. Stroj disponuje LCD displejem, na kterém je možné během šití sledovat aktuální nastavení. Vše je v češtině. Kromě toho má také paměť, do které je možné uložit vaše individuální nastavení. Práci zpříjemňuje automatické podávání jehly i ořezávač nitě. Stroj je vybaven 5 bodovým LED osvětlením a dalšími „vychytávkami“.

V současné době je šicí stroj Bernina 750QE k dostání v internetovém obchodě www.sici-centrum.cz. Navštívit také můžete jeho kamennou prodejnu, kde je možné si stroj vyzkoušet.