2 tipy na super dárky pro děti k narozeninám

Blíží se narozeniny vašeho potomka a vy si opět lámete hlavu s tím, čím ho překvapíte? Máte doma náročné dítko, které jen tak něco nezabaví? Chcete vašemu dítěti udělat radost netradiční hračkou, která ho zabaví na dlouhé hodiny? Ano? Potom vás určitě naše 2 tipy na moderní hračky pro kluky i holky potěší!

 

Z mluvícího společníka budou děti paf!

Na vrcholu žebříčku popularity hraček se u dětí stabilně drží plyšáci. Stává se i to, že dělají dětem společníka po celé jejich dětství, což je jistě nádherné. Pokud má i vaše dítě zálibu v plyšácích, máme pro vás super tip – pořiďte mu toho, který mluví. Na trhu jsou speciální mluvící hračky v podobě plyšových zvířátek. Jsou kouzelní na pohled – mají roztomilý „kukuč“, který se určitě dětem bude líbit. Plyšové mluvící hračky umí po dětech opakovat všechna jejich slova, dokonce při tom hýbou ústy. Dítě tak získá úžasného plyšáka, který s ním „komunikuje“, takže si ho určitě zamiluje. Koupit můžete mluvícího psa Bena nebo kocoura Toma. Oba jsou velcí 30cm, fungují na baterky a dosah je více než 1 metr. Super je, že se po 4 minutách nečinnosti vypnou, takže nemusíte mít strach, že se baterky rychle vybijí. Mluvící plyšáci se budou líbit holčičkám i klukům, jsou vhodné pro děti od 3 let.

 

Ten nejúžasnější dárek pro malé i velké kluky

Pokud sháníte dárek pro kluka, určitě uvažujte o RC modelu, uděláte mu obrovskou radost. RC modely baví malé i velké kluky a současně i jejich tatínky. Naším tipem pro vás jsou úžasné rc tanky torro, které mají spoustu úžasných doplňků. Tanky jsou vybaveny LED světly, vydávají reálné zvuky, vibrují, kouří při střelbě apod. Vybírat je možné z několika různých modelů, některé modely jsou určeny dokonce i pro pořádání kolektivních bitev! O skvělou zábavu je tedy postaráno, tím si můžete být jisti.