3 důvody, proč začít chodit do sauny

Patříte mezi pravidelné návštěvníky sauny? V takovém případě vám poděkuje nejen vaše srdce, ale i pleť, vlasy a celá imunita. V tomto článku si přineseme hned 3 důvody, proč v návštěvách pokračovat.

 

Saunování prodlužuje život

Milovníci pravidelného saunování si prodlužují život navyšováním odolnosti proti tradičním civilizačním komplikacím. Zocelují si kardiovaskulární systém a pravidelně se zbavují tělních nečistot. Finsko je označováno za kolébku saunování a právě v této oblasti proběhl rozsáhlý výzkum sledující na dva tisíce dobrovolníků.

Z pečlivého zkoumání přihlášených subjektů vzešlo najevo, že pravidelným saunováním snížíte riziko kardiovaskulárních potíží o více jak polovinu. Vylepšete si i vy kondici svého srdce pouhými dvěmi návštěvami sauny týdně.

 

Saunování zlepšuje psychiku

Zimní období sebou přináší daleko méně slunečních paprsků a denního světla. To má za následek snížení obranyschopnosti vůči depresivním projevům nálad. Venkovní sauna na vaší zahrádce se tak ihned promění v nástroj, kde přijdete na mnohem lepší myšlenky. Jen těžko naleznete smyslnější zařízení v udržení dobré nálady v průběhu celé zimy. Navíc se vaše tělo stane odolnější vůči klasickým respiračním problémům. Na chřipku si prostě už ani nevzpomenete.

 

Saunováním zhubnete

V případě, že se snažíte zhubnout a aktuálně se držíte přesně nastaveného programu, máme pro vás skvělou pomůcku k vylepšení celého snažení. Venkovní sauna přetvořená z vašeho dosluhujícího zahradního domku vás při každé návštěvě skvěle odvodní. Po skončení každého saunování se zbavíte přebytečné vody, vylepšíte si náladu a navíc se váš organismus stane odolnějším.

 

Mobilní sauna pro váš večírek

Na samotný závěr článku si přibližme originální službu, která se skrývá pod názvem mobilní sauna. Její formát je na našem tuzemském trhu ojedinělý a přináší možnost, jak si vylepšit plánovanou firemní akci nebo privátní večírek. Stačí si objednat a společnost Dyntar vám jí dopraví na místo určení na kolečkách. Následně si jí zase odveze. Saunování se tak stane zajímavým bodem celého večera.

Pokud vás mobilní saunování zaujalo, obraťte se na společnost Dyntar, která vám dokáže tuto originální saunu dopravit a dovybavit senzačními doplňky.