frote_prosteradlo_bordo_90

3 nejprodávanější a nejlevnější prostěradla

Potřebujete tip, které prostěradlo by se mohlo Vám a Vaší posteli nejvíce líbit? Tak ten zde rozhodně najdete. Pro jistotu jsme pro Vás připravili hned 3 tipy na prostěradla, a to ta, která se nejlépe prodávají a jsou prověřená. Jaká prostěradla upřednostňuje pro spánek většina českých domovů? Inspirovat se můžete od společnosti Levná prostěradla.

 

 

 

 

Klasické bavlněné prostěradlo vede!

Mezi nejprodávanější a nejoblíbenější prostěradlo se podle očekávání zařadilo klasické bílé prostěradlo z bavlny. Prostěradlo o rozměrech 140×225 centimetrů je hladké a je vyrobeno ze 100% bavlny. Klasické prostěradlo najdete ale též v různých dalších barvách. Pořídíte jej v akci za 110 Kč.

 

 frote_prosteradlo_bordo_90     frote_prosteradlo_svetlemodre_90

 

Klasické froté prostěradlo

Na druhé příčce v prodeji se drží klasické froté prostěradlo v krémové barvě o rozměru 90×200 centimetrů. Jedná se o elastické prostěradlo vyrobené z 80% z bavlny a 20% z polyesteru. Mnohé jistě potěší, že se jedná o klasický český výrobek za lidovou cenu 125 Kč. Více barevných odstínů naleznete v nabídce.

 

 frote_prosteradlo_cervene_90     frote_prosteradlo_svetleoranzove_90

 

Jersey prostěradlo bílé

Toto prostěradlo ze 100% bavlny se též těší velké popularitě. Je vyráběno v České republice, a je hladké, elastické a příjemné na spaní. Prostěradlo Jersey je opatřeno elastickou gumou pro pohodlné ukotvení na postel o rozměrech 90×200 centimetrů. Naleznete jej v mnoha barevných provedeních za skvělou cenu 125 Kč.

 

Kompletní nabídku levných prostěradel naleznete na www.levnaprosteradla.cz.