3 tipy, jak si užít nadcházející prodloužený víkend

Konec září a s ním i jeden prodloužený víkend vás nemine. Je tedy na čase rozmýšlet, jak si ho užijete. V pondělí 28.9. nás čeká státní svátek – Den české státnosti – a byla by škoda ho strávit bez patřičného výletu. V nabídce je hned několik úžasných možností, kde si prodloužený víkend můžete užít. Na své si přijdou milovníci wellness, sportu i ti, kdo se neobejdou bez romantické chvilky se svou drahou polovičkou.

1. Wellness pobyt v nejluxusnějším hotelu Krušných hor

Potřebujete si zarelaxovat a chtěli byste se nechat hýčkat? Potom je pro vás ideální volbou speciální nabídka luxusního hotelu Nástup. Nachází se v malebných Krušných horách a nachystal pro vás nezapomenutelný „nabušený“ pobytový balíček. V luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu si budete moci užít hned několik wellness procedur jako jsou: hydromasáž, částečnou masáž nebo pobyt v infrasauně. K dispozici vám bude i hotelový bazén či fitness. V ceně prodlouženého víkendu je kromě procedur a ubytování i vynikající kuchyně. Čeká vás například večeře formou servírovaného tříchodového menu. Krušné hory nabízí i široké možnosti pro sportovní vyžití, užijete si zde chvíle relaxace i aktivního pobytu. Více se můžete dozvědět zde.

2. Relaxační pobyt v hotelu Park Holiday

S velmi zajímavou nabídkou se hlásí i čtyřhvězdičkový hotel Park Holiday, který leží nedaleko Prahy. Během prodlouženého víkendu si užijete ubytování v luxusně vybaveném pokoji a časově neomezený vstup do wellness zóny ClubWell, kde se nachází finská a vario sauna bazén, whirpool, ochlazovací komora s ledovou tříští, parní lázeň, solární louka s relaxačními lehátky a v neposlední řadě speciální relaxační místnost. K dispozici vám bude rovněž fitness zóna EnerGym. Celkový popis si prohlédněte tady.

3. Relaxace v srdci Krkonoš – Orea Resort Sklář v Harrachově

Nezapomenutelný bude váš víkend, pokud využijete atraktivní nabídky na prodloužený víkend od hotelu Orea Resort Sklář. Těšit se můžete na masáž, blahodárný rašelinový obklad či kouzelnou antistresovou masáž hlavy a aromatickou perličkovou koupel.

 

Zaujala vás naše nabídka nebo hledáte ještě něco jiného? Nahlédněte do nabídky portálu www.vikendovepobyty.eu/prodlouzeny-vikend.

Určitě si vyberete!